Dziwna praca silnika [mk3 1,4 93r ABD]

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Kuntekinte
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 340
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 02:13
Lokalizacja: Piła,Bialystok,Galway
Kontakt:

Post autor: Kuntekinte » pt lis 11, 2005 00:02

baner pisze:W ogóle to nowy problem się pojawił - wyciek płynu z obudowy termostatu, podobno to jest zrobione z takiego jakiegos tworzywa ktore ma to do siebie ze poprostu sobie peka
Obudowe termostatu przerabiałem,tez mi pusciło i musiałem wymienic całe te plastikowe ustrojstwo z tymi wszystkim rozgałęznikami. z tego co ja sie dowiedziałem niestety nie ma zaminników tego,kupiłem orginał w intercarsie 157zł jesli dobrze pamietam.Co do gazu to niestety nie moge tobie pomóc.miałem przez pewien czas problem z oprotami,gazownik powiwedział ze sonda na wolnych nie działa, jakiś elktromagik to samo i ze sonda do wymiany.uniwesalna sonde kazdy odradzał tylko orginał.jak sie dowiedziałem ile za orginał to to olałem. problem ustał sam i teraz smigam jak szalony ,zadnych problemów.


Squad nocne mary :satan:

baner
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pn wrz 19, 2005 18:37
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: baner » śr gru 14, 2005 13:36

Nareszcie po kilku miesiacach walki z samochodem ... UDAŁO SIĘ :food:
Silnik pracuje równo, nie wchodzi na wysokie obroty, wszystko jest ok ... :)
Zdiagnozowane zostały dwa problemy, problem z TPS ... niewielka regulacja przyniosła efekt oraz cetralka od gazu - wymiana na nową (nieprawidłowo reagowała na zmiany napięcia sondy lambda.
Życzę powodzenia z "Problemem obrotów biegu jałowego" ... :) Pozdrawiam i dziekuję za pomoc.



Awatar użytkownika
Kuntekinte
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 340
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 02:13
Lokalizacja: Piła,Bialystok,Galway
Kontakt:

Post autor: Kuntekinte » śr gru 14, 2005 18:09

to gratuluje :partyman: ,naszczęscie ja nie mam nic do zarzucenia mojemu czarnuchowi :hehe:


Squad nocne mary :satan:

ralf9
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: pt kwie 22, 2005 17:40
Lokalizacja: zabrze

Post autor: ralf9 » ndz sty 29, 2006 16:56

Aro, A CO WYCZAROWAŁEŚ ZE MASZ TERAZ SPOKÓJ -MAM TEN SAM PROBLEM NIEROWNE OBROTY-I BARDZO NIERÓWNA PRACA NA ZIMNYM SILNIKU



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 252 gości