Jak dobrać się do tunelu nawiewu powietrza w mkIII ???

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Bartek85
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz gru 04, 2005 21:29
Lokalizacja: okolice Krakowa
Kontakt:

Jak dobrać się do tunelu nawiewu powietrza w mkIII ???

Post autor: Bartek85 » śr gru 14, 2005 00:03

Panowie jest taka kwestia - podejżewam że mój golf robi mnie w konia i dużą część powietrza, kiedy ustawie strumień na przednią szybe, daje na deske rozdzielczą od wewnątrz bo jak chwile pochodzi wentylator to górna część deski rozdzielczej jest wręcz gorąca. To chyba nie ma być tak ? U Was chyba tak nie jest prawda ? Otóż VW Golf to mój pierwszy samochód więc chciałem zapytać jak się najlepiej dobrać do tunelu prowadzącego powietrze na szybe. Chciałem zobaczyć co i jak tam jest gdyż podejżewam że w jakiś sposób ten tunel mógł się osunąć i daje powietrze tam gdzie go najmniej potrzeba, czyli na wewnętrzną część deski rozdzielczej od góry. Nie żebym miał zimno w aucie, albo żeby mi szyby parowały ale mi się wydaje że to nie jest tak jak ma być. Prosze Was powiedzcie jak się dobrać do tego tunelu, co robić po koleji. Im więcej szczeułów tym lepiej bo nie chce czegoś spierd^$#ć... DZIĘKUJE I POZDRAWIAM!!!!



pasiak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: pt paź 14, 2005 20:17
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: pasiak » śr gru 14, 2005 10:02

ja podejżewałem też gdzieś jakąś złączke albo inny cymes a sprawdzenie fiterka kabinowego rozwikłało problem - zawalony totalnie więc nie dmuchał wcale nawiew.
A tak na marginesie wszystkie inne strony nawiewu działają bez zażutu ?? może cięgno sterowania klapkami się odłączyło ?


Był passat jest volvo i jeden i drugi ma w znaczku V

Bartek85
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz gru 04, 2005 21:29
Lokalizacja: okolice Krakowa
Kontakt:

Post autor: Bartek85 » śr gru 14, 2005 11:47

Nie, nie sprawdzalem filterka. Wiem gdzie on jest itd. ale szczerze mówiąc to go nie podejrzewałem. Ale oczywiście zobacze co i jak. Pewnie będzie aż czarny od kużu i innych takich. Rozumiem ze mam go wymienić tak ? Powiedz mi jeszcze co to może być z tym że deska rozdzielcza jest gorąca od góry kiedy ją dotknąć ? Co t może oznaczać bo to mnie wogóle przyznam się szczerze zdezoriętowało...

[ Dodano: Sro Gru 14, 2005 10:53 ]
Inne nawiewy chyba chodzą ok choć nie mam zupełnej pewności że mogłyby działać lapiej i mocniej ale może to być przyczyną to co mówiłaeś, czyli filtr przeciwpyłkowy



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 458 gości