Problem z wycieraczką tył

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Rafako
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: czw lip 24, 2008 11:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Problem z wycieraczką tył

Post autor: Rafako » pn lut 02, 2009 11:21

Witam, mam problem z tylną wycieraczką. Jak włączam zapłon to się włącza i chodzi przez chwile, jak ją potem załączę włącznikiem to znowu chwilę pochodzi i się wyłącza (powinna zrobić jeden obrót), nie wiem co to może być, rozkręciłem, przeczyściłem i dalej to samo. Może ktoś miał taki problem, może to być włącznik przy kierownicy lub przekaźnik???? Dziękuję za wszystkie konkretne uwagi.



Awatar użytkownika
bartos 2008
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 119
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 16:25
Lokalizacja: jarosłaVWiec

Post autor: bartos 2008 » pn lut 02, 2009 12:09

w moim przypadku jest tak że gdy włączę wycieraczkę przełącznikiem to niekiedy po upływie paru sekund dopiero się ruszy nawet jeśli uruchomię dodatkowo spryskiwacz. ale dzieję się tak sporadycznie więc się tym nie przejmuje oczywiście wycieraczka jest wyczyszczona i przesmarowana więc pod względem technicznym wszystko git.


[img]http://images48.fotosik.pl/34/7a8361a264f9111a.jpg[/img]

pozdrowionka

Awatar użytkownika
error6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: wt maja 06, 2008 15:49
Lokalizacja: Stronie Śląskie
Kontakt:

Post autor: error6 » pn lut 02, 2009 18:20

Ja miałem podobny problem w golfie MK2. Winne byly przewody zasilajace. Przetarły się w tej gumce gdzie przechodza z karoserii do klapy... Starczylo zdjąć gumke, polutowac i zaizloować przewody i wycieraczka znów powróciłą do pełnego zdrowia



Rafako
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: czw lip 24, 2008 11:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Post autor: Rafako » czw lut 05, 2009 08:03

Wycieraczka już sprawna. Po dokładniejszej obserwacji płytki z elektroniką, która znajduje się przy silniczku wycieraczki okazało się że dwa luty "skorodowały" i nie był przejścia. po wlutowaniu mostka wszystko ok. Dzięki za porady. Pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 325 gości