Mokre dywaniki w golfie 4

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

darniek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pn lut 02, 2009 01:10
Lokalizacja: Wuppertal

Mokre dywaniki w golfie 4

Post autor: darniek » pn lut 02, 2009 01:57

Mam golfa 4 1,4 zauwazylam ostatnio parowanie szyb i zamrazanie przedniej szyby od srodka.zauwazylem ze dywaniki od strony kierowcyi pasazera z tylu po tej samej stronie sa mokre. odkurzaczem przemyslowym wyssalem okolo 1 litra wody. moze ktos mi pomoze znalezc przyczyne ktoredy woda dostaje sie do srodka ?
Ostatnio zmieniony pn lut 02, 2009 10:00 przez darniek, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
gtibodek
szybki i wściekły
szybki i wściekły
Posty: 409
Rejestracja: sob lut 24, 2007 19:07
Lokalizacja: Kamieniec Ząbkowicki
Kontakt:

Post autor: gtibodek » pn lut 02, 2009 10:57

witam kolego wymień filtr kabinowy , a woda moze dostawać się przez to że masz odplywy zatkane albo poprostu wchodzi się w mokrych butach a tekstylne dywaniki na zimę to pomyłka zaraz śmierdzą mokną i szyby parują od nich, a odpływy masz w połowie deski rozdzielczej przy boczkach tam jest łączenie może coś się zatkało albo rozlączyło :helm:


Nisko,szeroko na bogato wiec zjedź mi z drogi szmato

CQ
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 631
Rejestracja: pn gru 05, 2005 23:04
Lokalizacja: Wieluń/Wrocław/Katowice

Post autor: CQ » pn lut 02, 2009 11:31

a płynu czasem nie ubywa? może to płyn z nagrzewnicy a nie woda!



Awatar użytkownika
PinkFloyd
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3551
Rejestracja: wt paź 17, 2006 08:53
Lokalizacja: USA

Re: Mokre dywaniki w golfie 4

Post autor: PinkFloyd » pn lut 02, 2009 11:35

darniek pisze:Mam golfa 4 1,4 zauwazylam ostatnio parowanie szyb i zamrazanie przedniej szyby od srodka.zauwazylem ze dywaniki od strony kierowcyi pasazera z tylu po tej samej stronie sa mokre. odkurzaczem przemyslowym wyssalem okolo 1 litra wody. moze ktos mi pomoze znalezc przyczyne ktoredy woda dostaje sie do srodka ?
jezeli nigdy nie rozbierałes drzwi od strony kierowcy to na bank woda idzie albo po przewodzie linki otwierania maski albo skrzynka obok linki- zdejmij podszybie i uszczelnij wejscie linki i otwórz skrzynke i tez uszczelnij, wyczysc syf który blokuje ujscie wody, woda sie podnosi i przelewa tymi miejscami, czesto sie to zdarza w mkIV- u mnie tez tak było
Tu masz opisany problem http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... =przecieka
Ostatnio zmieniony pn lut 02, 2009 11:55 przez PinkFloyd, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 350 gości