magnetyzer i pompowtryskiwacze w tdi

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

bagi-b1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt gru 06, 2005 15:41
Lokalizacja: białystok

magnetyzer i pompowtryskiwacze w tdi

Post autor: bagi-b1 » pn gru 12, 2005 13:22

czy wiadomo cos o magnetyzerach i silnikach z pompowtryskiwaczami ? czy nie ma to jakiegos ujemnego wpływu ? czy jest sens sie w to bawic?



Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » pn gru 12, 2005 13:41

na pewno nic nie popsuje, ale czy cos da?? nie sadze, pozdro



wara99

Post autor: wara99 » pn gru 12, 2005 14:39

ja niedawno zalozylem jak nie zadziala to gosc oddaje kase. A patrzac na opinie ludzi którzy to zalozyli to nabieram optynizmu .
tu jest link ocen sam.

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=74764146

pozdrawiam .



Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » pn gru 12, 2005 15:02

oj naczytałem sie o tym duuuużo i to już ze 2 albo 3 lata temu....jestem na bieżąco i nadal nikt mitu nie rozwiał.....

Poza tym te opnie automoblklubów chyba nie sa do konca wiarygodbne bo jeden spec z walbrzyskiego pisze ze predkosci na poszczeglonych przelozeniach sa wieksze z magentyzerem!! A niby jak to sie stalo?? Przelozenia w skrzyni zmienili? Bo nie wyobrazam sobie ze wczesniej na dwójce odcinka była na 6300 przy założmy 85km/h a z magnetyzerem pojedize niby 90km/h!! Niby z jakie racji?? Kto to pisał w ogóle? Ciekawe ile kosztowała taka ekspertyza??

POza tym producent magentyzerow sam sie zglosil zeby je przetestowali, wiec on mial w tym juz swoj interes, zeby one dobrze wypadly, nie mowie ze nie sa wcale wiarygodne, ale na pewno to ze dostają je za darmo a nie kupuja w sklepie tez wplywa w jakis sposob na ich ocene i nie moze juz byc mowy o obiektywizmie, bo osoba oceniajaca jest juz niejako zwiazana z ocenianym........mało wiarygodne

Ale ja nie mowie ze ni dziala, tylko te ekspertyzy to po prostu czysty marketing i nic wiecej


A co do mnostwa pozytywnych komentarzy to owszem, sa pozytywne , bo ci co to kupuja są juz tak nakreceni ze nia mazliwosci zeby wystail negatywa....W/g nich przeciez musi dzialac skoro ma tyle pozytywow, nieprawdaz, sila sugesti moim zdaniem, a nawet jesli sam nie zauwazylem ze dziala to przeciez tyle osob juz go ma i im dzial, wiec mi pewnie tez.......no dobra temat rzeka bylo z milion razy na kazdym forum ja juz koncze narka



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 480 gości