Problem przy odpalaniu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mexyk17
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt sty 30, 2009 13:09
Lokalizacja: Lubartów

Problem przy odpalaniu

Post autor: mexyk17 » pt sty 30, 2009 13:26

Witam mam następujący problem możne ktoś miła podobny problem i w jakiś sposób mi pomoże. To tak gdy jeżdżę na codzien autkiem (golf 3, 1993, 1,4 benzyna,) wszystko jest ok. Ale wystarczy ze postoi dzień dwa bez odpalania i się zaczyna. TO tak przekręcę kluczy bez problemu odpali ale za chwile zgaśnie i i jest bardzo duży problem żeby odpalił ponownie samo kręcenie nic nie daje. Żeby go odpalić muszę dodawać i ujmować gazu wtedy tak jakby zaczyna podrygiwać i po pewnym czasie tak jakby odpala ale tom wygląda tak jak by maksymalnie na jeden gar tak jak by go tylko telepało :P cały czas muszę dodawać i ujmować gazu bo zgaśnie dopiero po dłuższym czasie nagle wpada w obroty i potem wszystko jest ok(Oczywiście to ma miejsce jeśli akumulator wytrzyma tak długie kręcenie rozrusznikiem). Jak odpali silnik pracuje równo nie dławi się nie ma z nim problemu. Hmm i zauważyłem bo zazwyczaj nie katuje autka za bardzo i tego nie ma ale jak mi sie spieszy i przycisnę dość mocno i silnik porządnie zagrzeje zaczyna nierówno pracować. Moze to sie jakoś wiąże?? Jeżdżę co raz do mechanika świece wymienił, potem przewody cos tam pogrzebał, za każdym razem niby ma być ok a dalej jest to samo. Moze ktoś miał podobny problem??



Awatar użytkownika
Mirekmiro
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 170
Rejestracja: pn gru 11, 2006 16:24
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: Mirekmiro » pt sty 30, 2009 13:54

dobrze by bylo jakbys sprawdzil czujnik temperatury, mi tak ciezko palil bo rano pokazywal okolo 30 stopni musialbys go podlaczyc pod komputer ale najlepiej z rana zanim go odpalisz albo sie bawic w pomiary miernikiem, jak nie to to juz moze byc masa problem kable,kopulka,cewka, ktos tam pisal ze czujnik hella itp



Awatar użytkownika
czyzaczek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 354
Rejestracja: czw paź 30, 2008 10:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: czyzaczek » pt sty 30, 2009 14:27

Obejrzyj sobie przewody paliwowe czy nie masz tam powietrza a w związku z tym nieszczelności w układzie zasilania.


Life is Ride, Ride is Life!

<b>DIAGNOSTYKA VAG</b> -----POZNAŃ-----Kontakt przez PRIV.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 429 gości