Kontrolka temperatury wody P O M O C Y

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
GrizLLy
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 808
Rejestracja: ndz sie 19, 2007 18:36
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Kontrolka temperatury wody P O M O C Y

Post autor: GrizLLy » śr sty 28, 2009 13:31

Mam taki problem kupiłem licznik od mk2 z zamiarem wrzucenia go do mk1 ogolnie wiem jak to zrobić i zrobiłem tylko że :

przy podłączeniu licznika na krotko w celu sprawdzenia obrotomierza do diesla po 20 sekundach od uruchomienia silnika zapalała sie kontrolka od wody obrotek działał itd... teraz licznik podłączyłem do instalacji miałem nadzieje ze nie będzie tego objawu ale niestety jest, licznik niby działa, kontrolki kierunków, długich, wskaźniki itd. Niestety po kilkunastu sekundach lub nawet po przekręceniu tylko stacyjki zapala sie i miga ta cholerna kontrolka ;/ POMOCY
Ostatnio zmieniony śr sty 28, 2009 14:10 przez GrizLLy, łącznie zmieniany 2 razy.



woj-tek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: ndz gru 21, 2008 00:13
Lokalizacja: Wyszogród
Kontakt:

Post autor: woj-tek » śr sty 28, 2009 21:42

a jak jest z czujnikiem ilości płynu w zbiorniczku , lub zły czujnik temperatury i gdy będzie przeklamywał na zbyt wysoką temp to też ona będzie migać.



Awatar użytkownika
Cypis876
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 373
Rejestracja: wt lut 20, 2007 14:22
Lokalizacja: Częstochowa (SC)
Kontakt:

Post autor: Cypis876 » śr sty 28, 2009 22:02

jest tak po przekreceniu stacyjki w pozycje właczonych kontrolek powinna migać 3 sekundy i gasną . Jeśli sie zapala badz mruga sprawdziłbym to wszystko co kolega wyżej mówi możesz jeszcze sprawdzić stan płynu chłodzącego w zbiorniczku wyrównawczym :bigok:



Awatar użytkownika
GrizLLy
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 808
Rejestracja: ndz sie 19, 2007 18:36
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: GrizLLy » czw sty 29, 2009 09:34

sprawdze jeszcze w zbiorniczku, słyszałem jeszcze ze liczniki od mk2 "tak mają" że ta kontrolka sie pierdzieli i sobie mryga...



Awatar użytkownika
Cypis876
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 373
Rejestracja: wt lut 20, 2007 14:22
Lokalizacja: Częstochowa (SC)
Kontakt:

Post autor: Cypis876 » czw sty 29, 2009 11:25

GrizLLy pisze:słyszałem jeszcze ze liczniki od mk2 "tak mają" że ta kontrolka sie pierdzieli i sobie mryga...
ja o czym takim nie słyszałem mam golfika sprowadzonego 7 temu i ani ja ani poprzedni własciciel jeszcze nie wymieniał



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 453 gości