Klamka MKII

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
tursky
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 305
Rejestracja: czw wrz 13, 2007 09:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Klamka MKII

Post autor: tursky » śr sty 28, 2009 16:41

Mam pytanko odnosnie klamki MK II od strony pasazera. Ostatnimi czasy mam problemy z otwarciem drzwi ale wiem ze ta klamka jest poprodtu juz rozmwalona. Znalzlem druga z wkladka i kluczykiem ale nie ma tej lapki przykreconej do wkladki od wenatrz klamki. Znalazlem dwie takie lapki w domu. Ale po przykreceniu jedna ma ta gorna lapke pod katem do gory a druga poziomo.
W ktora stone powinno sie przekrecac kluczyk od strony pasazera zeby zamek zamknac.
Czy ta klapka zamykajaca zamek ma isc w dol? (w starej klamce, wkladka sie wogole nie przekrecala).
Wiem ze prosciej jest kupic nowa klamke za 15 zl ale sami wiecie jakie one sa a tu mam okazje zlozyc orginal. Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam!


Szukasz idealnej kobiety??...wez piwo i idz do garażu ;)

albert1973
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 333
Rejestracja: czw lis 29, 2007 21:11
Lokalizacja: Elblag
Kontakt:

Post autor: albert1973 » śr sty 28, 2009 20:43

W ktora stone powinno sie przekrecac kluczyk od strony pasazera zeby zamek zamknac. - w moim stojac przy drzwiach od pasazera otwieram przekrecajac kluczyk w prawo -zamykam w lewo :okej: Obrazek zdjęcie może pomoże ci rozwiazać problem
Ostatnio zmieniony śr sty 28, 2009 20:47 przez albert1973, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 418 gości