[mk3] mokra podloga

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ksorzel
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 202
Rejestracja: sob maja 21, 2005 13:53
Lokalizacja: Ząbkowice Śl.
Kontakt:

Post autor: ksorzel » ndz gru 11, 2005 14:34

oczywiscie, ze mowie o przednich :) jesli chodzi o tyl to dziwne... jesli masz wode pod nogami pasazerow z tylu to radze zobaczyc pod auto na podloge czy ci nie wypadly korki odprowadzajace wode i wtedy mozesz miec dziure na wylot i stad woda badz wiesz korki nie odprowadzaja wody ktos wejdzie sniegu naniesie ten sie stopi i jest mokro
a jesli chodzi o bagaznik to przecieku szukaj w tylnej klapie



Awatar użytkownika
Forester
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 503
Rejestracja: czw sty 27, 2005 23:45
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Forester » ndz gru 11, 2005 17:28

Adamtd pisze:ja znalazłem wodę wczoraj w bagażniku ale wydaje mi się na 90% że to spod lewej lampy którą niezbyt dokładnie dokręcilem przy wymianie - poczekam na deszcz i zobaczę czy już przestało czy nie
a duzo tej wody w bagazniku?? u mnie zauwazylem mokre slady przy prawej lampie ale nie wiem jka to mozliwe zeby az tyle nalecialo przez nia wody...
a wody pod kanapa to jest tyle ze jka sie przycisnie wykladzine to sie pojawia, ale pod fotelem juz jest sucho, wykladzina przed fotelami rowniez jest sucha.

wnioski takie, ze:
-to nie moze byc szyber bo szyber ma wyprowadzenie kanalikow z przdodu, a mokro jest z tylu
-po drzwiach tez nie przecieka to tapiceka jest sucha
pozostaje wiec:
-tylna lampa oraz te korki (jesli sa z tylu)

wiec teraz pytanie jka sie do nich dostac?? jakie trzeba elementy zdemontowac?
dzieki, pozdro!!


POZDRO !!
----------------------------------------------------
>>>EUROPE EDITION --- ZAGAZOWANY<<<

Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » ndz gru 11, 2005 17:42

Forester pisze:
Adamtd pisze:ja znalazłem wodę wczoraj w bagażniku ale wydaje mi się na 90% że to spod lewej lampy którą niezbyt dokładnie dokręcilem przy wymianie - poczekam na deszcz i zobaczę czy już przestało czy nie
a duzo tej wody w bagazniku?? u mnie zauwazylem mokre slady przy prawej lampie ale nie wiem jka to mozliwe zeby az tyle nalecialo przez nia wody...
a wody pod kanapa to jest tyle ze jka sie przycisnie wykladzine to sie pojawia, ale pod fotelem juz jest sucho, wykladzina przed fotelami rowniez jest sucha.

wnioski takie, ze:
-to nie moze byc szyber bo szyber ma wyprowadzenie kanalikow z przdodu, a mokro jest z tylu
-po drzwiach tez nie przecieka to tapiceka jest sucha
pozostaje wiec:
-tylna lampa oraz te korki (jesli sa z tylu)

wiec teraz pytanie jka sie do nich dostac?? jakie trzeba elementy zdemontowac?
dzieki, pozdro!!
ja miałem mokro pod lewą lampą i faktycznie dolna śruba była niedokręcona (od lampy), a co do korków (o ile dobrze rozumiem o co chodzi) trzeba zobaczyć na podłogę pod tapicerkę - i zobacz jeszcze czy nie masz uszkodzonej uszczelki od tylnej klapy, bo tą drogą też mogloby Ci się wlewać

[ Dodano: Nie Gru 11, 2005 16:47 ]
taz pisze:Nie czekaj na deszcz, tylko polej lampę wodą i sprawdź.
Tak też myślałem ale....... stoję autkiem na polu a unas Ci mróz od jakiegoś czasu i mogłoby nie przeciekać bo by przymarzło :grin:
Kiedyś w FAP w Bielsku widziałem fajną kabinę do sprawdzania szczelności - gość parkowal siene w czymś na wzór myjni aytomatycznej, potem puszczał wodę, oj lało się ze wszystkich stron, następnie wyłączał wodę, otwierał auto i sprawdzał w środku...... po czym wycierał szmatą to co się nalalo do środka i odsyłał auto na następne stanowisko



Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » ndz gru 11, 2005 18:05

Forester pisze:-to nie moze byc szyber bo szyber ma wyprowadzenie kanalikow z przdodu, a mokro jest z tylu
...są 4 kanaliki - 2 przód i 2 tył :hmm: ---> ...fotka :smoke: ...

Pozdr :pub: .


:bylo: :bajer:

Awatar użytkownika
Forester
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 503
Rejestracja: czw sty 27, 2005 23:45
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Forester » ndz gru 11, 2005 18:36

Kiler pisze: ...są 4 kanaliki - 2 przód i 2 tył :hmm: ---> ...fotka :smoke: ...

Pozdr :pub: .
a ktoredy leca te 2 kanaliki z tylu?? slupkiem miedzy przednimi a tylnymi drzwiami, czy moze gdzie indziej??


POZDRO !!
----------------------------------------------------
>>>EUROPE EDITION --- ZAGAZOWANY<<<

Awatar użytkownika
Pirat_666
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 119
Rejestracja: pn cze 13, 2005 11:12
Lokalizacja: Będzin/Miasteczko Slaskie
Kontakt:

Post autor: Pirat_666 » ndz gru 11, 2005 18:50

Ja mam podobny problem, tylko w małym stopniu. Da się zauważyć taką rosę pod dywanikami z przodu :( nie jest tego dużo, ale dzisiaj chwycił trochę lepszy mróz i przymarzły mi do wykładziny :kac: Kanaliki są drożna (przynajmniej jeszcze ze 2 miesiące temu były) także nie wiem za bardzo co to moze być...


Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 288 gości