Umarł 1.8RP chodzil i przestal :( co to moze byc POMOCY !!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
ezomezo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 144
Rejestracja: pn lut 07, 2005 13:28
Lokalizacja: ELbląg
Kontakt:

Umarł 1.8RP chodzil i przestal :( co to moze byc POMOCY !!!

Post autor: ezomezo » pt gru 09, 2005 22:31

sprawa przedstawia sie tak wczoraj silnik chodzil odpalilem wszystko cacy :hmm: dzis podchodze zapalam a on cic kreci kreci i nic myslalem ze niema paliwa bylo ale dla pewnosci dolalem 5L dalej nic sprawdzam iskre jest sprawdzalem doplyw paliwa jest poprosyu kreci i nic :goof: na pych tez nic silnik to 1.8 RP co to moze byc ?? nic nie bylo grzebane poprostu na drugi dzien czyli dzis juz niechce odpalic co jest czy ktos juz takie cos mial acha ja podejrzewam ze moze skrzynka z przekaznikami zawilgotniala i tam moze cusik sie stalo bo jakis tydzien moze półtora temu przestaly mi dzialac el.szyby potem przestaly sie palic kontrolka od abs-u i hamulców :goof: normalnie szok niewiem co robic pomorzcie prosze bo potrzebuje samochodu :grrr:



Awatar użytkownika
FosGate
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 269
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 04:53
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: FosGate » sob gru 10, 2005 00:06

a swieczki jak wygladaja ile maja przejechane ????


_______________________________
www.stylepoznan.com

Awatar użytkownika
kotem
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 250
Rejestracja: pn paź 10, 2005 18:25
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: kotem » sob gru 10, 2005 00:16

To śmierdzi tak jak by komp stopniowo padał az w koncu siadł na mxa. Moze wody nabrał i coś sie zwarło. Nie wykluczał bym jakiegos uziemienia układu zapłonowego tylko ze to nie wiem czy jest mozliwe.


[img]http://images22.fotosik.pl/25/4dfe2cbdc7fe3131.jpg[/img]
[you]

Awatar użytkownika
daaroo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1784
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 01:33
Lokalizacja: Skarzysko/Krakow
Kontakt:

Post autor: daaroo » sob gru 10, 2005 01:56

To śmierdzi tak jak by komp stopniowo padał az w koncu siadł na mxa. Moze wody nabrał i coś sie zwarło. Nie wykluczał bym jakiegos uziemienia układu zapłonowego tylko ze to nie wiem czy jest mozliwe.
ale co maja padajace elek. szyby do kompa ?



Cobra
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 218
Rejestracja: wt gru 28, 2004 19:53
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Cobra » sob gru 10, 2005 02:26

ja mialem tak ze stałem na sjzryzowaniu i samochod zdechl.jak gdyby nigdy nic.Na nastepny dzien wymieniłem palec i odpalil:)



Awatar użytkownika
ezomezo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 144
Rejestracja: pn lut 07, 2005 13:28
Lokalizacja: ELbląg
Kontakt:

Post autor: ezomezo » sob gru 10, 2005 12:02

swieczki to juz troche jezdza :foch: ale oto chodzi ze iskra jest sprawdzalem on poprostu kreci i niechce zapalic wogole nic nawet nie zalapoje ? nic takze podejrzewam ze to sterownik ale tak odrazu autko stoi na dworzu wiec moze a co z przekaznikami czy gdyby sie jakis spalil to jest tam odpowiedzialny za uklad wtrysku , zaplonu czy cos bo ogladalem ta puszke gdzie bespieczniki i wsrodku widac ze rudy tam jest czy moglo tam cos sie zewrzec i unieruchomic silnik chcem sprawdzic to kodami blyskowymi ale zabardzo nie wiem jak sie do tego zabrac i czy to wogole mi wykaze co sie stalo ? a cha i jak sie go kreci to czuc z wydechu bardzo benzyna :goof:

[ Dodano: Sob Gru 10, 2005 14:14 ]
znalazlem cos takiego na allegro
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=75388557

chyba sie idealnie nadaje nie trzeba kombinowac typek podaje wszystko jak podlaczyc zdjecia i tep. kody tez daje cena przystepna co o tym myslicie czy bedzie to dobre moze juz ktos to zakupil ?? :food:



Sindbad
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: czw sie 11, 2005 17:59
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Sindbad » sob gru 10, 2005 17:13

Miałem podobnry problem w polo zostawilem go pewnego dnia a kolejnego nie moglem go odpalic , iskra byla itd ale nie dostawal paliwa co sie okazalo pompka zewnetrzna padla i nie podawala paliwa nie wiem czy tak bedzie u ciebie porostu poruszalem nia i odpalil bez problemu



Awatar użytkownika
daaroo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1784
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 01:33
Lokalizacja: Skarzysko/Krakow
Kontakt:

Post autor: daaroo » ndz gru 11, 2005 01:49

skoro czuc paliwo z wydechu to bardzo mozliwe ze go zalewa, wyjmij swieczki, jak beda mokre to wypal je na np. kuchence gazowej a najlepiej jeszcze jak zdazysz to wkrec je cieple do silnika i sproboj odpalic. jak sie uda to pozniej dalej bedzie sie szukalo przyczyn zalewania



bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » ndz gru 11, 2005 04:26

Miałem podobny problem.Auto poszło do mechanika ( szlif wału), wszystko było robione od dołu- góra nie ruszana.Po złożeniu okazało się, że auto nie zapali.Paliwo,iskra - wszytko było. Silnik zalewało. Po odłączeniu kostki od wtrysków i próbie zapalenia silnik odzywał się na chwilkę ( pewnie tyle ile paliwa było podczas normalnych prób). Podobno problem był w sterowniku do wtrysków.Zrób może taką próbę. Jeśli się odezwie to będzie to.



Awatar użytkownika
ezomezo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 144
Rejestracja: pn lut 07, 2005 13:28
Lokalizacja: ELbląg
Kontakt:

Post autor: ezomezo » ndz gru 11, 2005 13:28

nowiec wyciagnolem swiece po kilku zakreceniach sa mokre :goof: wyciagnolem wszystkie palnikiem opalone wsadzilem spowrotem krece i dalej nic :crazy: jutro jade na warsztacik do kolesia i bede calego rozkrecal po kolei a ta kostka od wtrysku to ktota to jest bo sa trzy przypomne ze jest to 1.8 RP



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 301 gości