[mk3 i 4] Mieszek od Golfiaka IV do III

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
RaDZiUs
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: ndz kwie 17, 2005 21:20
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

[mk3 i 4] Mieszek od Golfiaka IV do III

Post autor: RaDZiUs » ndz gru 11, 2005 00:10

Witam wszystkich !

Mam pytanie odnośnie tego co jest w temacie. Jak wygląda sprawa wielkości, a co za tym idzie założenia takowego mieszka w Golfie III... na temat gałki czytałem i fakt, faktem jest trochę inna i można ją założyć, tylko jak sprawa tyczy się mieszka ... nie wiem czy kupić od III (boję się, że nie będzie pasowało, dlatego, że mieszek w IV zachodzi tak jakby po gałkę z góry), czy kupić od IV, czy może jakiś na zamówienie.

Mam nadzieję, że nie zagmatwałem za mocno tej sprawy ;)

Pozdrawiam, Radek


Pozdrawiam, Radek

[img]http://www.radzius.neostrada.pl/el--golfingero.gif[/img]
[b][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=55217&postdays=0&postorder=asc&start=15]> MÓJ GOLFINGER <[/url][/b]

ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Re: [mk3 i 4] Mieszek od Golfiaka IV do III

Post autor: ku_bi » ndz gru 11, 2005 00:16

RaDZiUs pisze:Witam wszystkich !

Mam pytanie odnośnie tego co jest w temacie. Jak wygląda sprawa wielkości, a co za tym idzie założenia takowego mieszka w Golfie III... na temat gałki czytałem i fakt, faktem jest trochę inna i można ją założyć, tylko jak sprawa tyczy się mieszka ... nie wiem czy kupić od III (boję się, że nie będzie pasowało, dlatego, że mieszek w IV zachodzi tak jakby po gałkę z góry), czy kupić od IV, czy może jakiś na zamówienie.

Mam nadzieję, że nie zagmatwałem za mocno tej sprawy ;)

Pozdrawiam, Radek
mozna sobie z tym bez problemu poradzic. ja np. wykorzystałem z mieszek od starej gałki. wywróciłem go na lewa strone założyłem, obwinąłem taśmą tapicerską w miejscu gdzie jest łaczenie mieszka za gałką. odwróciłem skórę mieszka i wygląda jak z fabryki :bigok: mozna tez zamiast taśmy użyć fabrycznego pierścienia plastikowego który łaczy mieszek z gałka ale ja go akurat nie mialem



Awatar użytkownika
RaDZiUs
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: ndz kwie 17, 2005 21:20
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: RaDZiUs » ndz gru 11, 2005 01:03

no ok, ale jak to się ma gdy masz gałkę łączoną z mieszkiem, bo takową właśnie mam ... pociąć ją mam :D ? ;)


Pozdrawiam, Radek

[img]http://www.radzius.neostrada.pl/el--golfingero.gif[/img]
[b][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=55217&postdays=0&postorder=asc&start=15]> MÓJ GOLFINGER <[/url][/b]

ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » ndz gru 11, 2005 01:10

RaDZiUs pisze:no ok, ale jak to się ma gdy masz gałkę łączoną z mieszkiem, bo takową właśnie mam ... pociąć ją mam :D ? ;)
własnie tak przeciąc, tak samo ja zrobilem :wink:



Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » ndz gru 11, 2005 01:16

Mam gałkę z MKIV, założoną kilka dni temu :bigok: . Bardzo pomógł mi rydzu :pub: oraz jego stronka. :food: . Wejdź w porady, potem w "drążek zmiany biegów z MK IV i chromowana ramka". Kupiłem komplet na allegro(gałka&mieszek) :grin: . Mieszek na ma dole gumkę i naciągnięty był na taką plastikową ramkę. Ściągnąłem mieszek ciągnąc za gumkę i naciągnąłem ją na ramkę w samochodzie. Ramka MKIV rożni się nieco od ramki MK3... - ale co z tego jak gumka na dole mieszka dopasuje się do jego kształtu... Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz - chętne pomogę :smoke: :kufel: . Jeśli ktoś uważa, że mój opis sytuacji jest nazbyt zboczony :kac: to uprzedzam, że to taki zbieg okoliczności i innych słów nie mogłem użyć :satan: .

Pozdr :pub: .


:bylo: :bajer:

djset

Post autor: djset » ndz gru 11, 2005 01:25

mam nadzieje ze rydzu nie bedzie zly...
oto link kolego:
http://www.rydzu.cba.pl/porady/013.htm
poczytaj sobie :)



Awatar użytkownika
NEMESIS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 401
Rejestracja: sob mar 19, 2005 17:48
Lokalizacja: TRICITY
Kontakt:

Post autor: NEMESIS » ndz gru 11, 2005 20:30

własnie tak przeciąc, tak samo ja zrobilem

NIC NIE CIĄŁEM TYLKO PRZEŁOŻYŁEM !!!! :grin: Jedyny problem polegał na powieszeniu ...skrzyni !!!!!!!! :okej:


Obrazek



Awatar użytkownika
Woski
Forum Master
Forum Master
Posty: 1482
Rejestracja: ndz wrz 25, 2005 12:13
Lokalizacja: bad homburg

Post autor: Woski » ndz gru 11, 2005 22:49

BTW

Kiler powinien dostac status nad-uzywajacego emotikonow ;) (joke)



Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » ndz gru 11, 2005 23:33

Everwhite pisze:Kiler powinien dostac status nad-uzywajacego emotikonow
... :jezor: :jezor: :jezor: :grin: :grin: :smoke: :pub: ...


Pozdr :pub: .


:bylo: :bajer:

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 380 gości