Pedał wciska sie jak sprzęgło ;)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Marcinek
VW Klub Białystok
VW Klub Białystok
Posty: 1177
Rejestracja: sob sie 21, 2004 00:37
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Pedał wciska sie jak sprzęgło ;)

Post autor: Marcinek » ndz sty 25, 2009 15:19

Jechalem sobie spokojnie, wszystko cacy nagle chlop przede mna gwaltownie hamuje ja tez w hamulec naprawde mocno, zahamowal super ale noga wpadla razm z hamulcem ktory wcisnal sie jak sprzeglo, do konca. POnownie ruszam czasem delikatnie nacisne hamulec to przyhamuje ale bardzo slabo i tak caly czas moge wciskac pedal chowa sie do konca. Zatrzymalem sie na stacji okazalo sie ze w zbiorniczku plynu jest pusto. Podejrzewam ze gdzies mogl przewod walnąć i płyn uciekł, co myslicie??


PS. ale ciepło w gaciach było juz :grin:

I taki blad mi pokazalo od razu:
Obrazek



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » ndz sty 25, 2009 15:24

Do kontroli cały układ a zwłaszcza giętkie przewody które idą nad tylną belką one wpierw lubią się przecierać gdy SA źle zawieszone



Awatar użytkownika
GoF
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: śr paź 10, 2007 11:22
Lokalizacja: Kraków

Post autor: GoF » ndz sty 25, 2009 16:08

To samo miałem w Vectrze... awaryjne hamowanie, stanęła prawie w miejscu a pedał wpadł w podłogę. Dotoczyłem się do domu jakoś ale przy każdym hamowaniu uciekał mi płyn hamulcowy. Okazało się ze rozerwało mi przewody idące do tylnych kół ale były bardzo skorodowane wiec to była tylko kwestia czasu.



Awatar użytkownika
Radas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 864
Rejestracja: pt lis 21, 2008 21:41
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Radas » ndz sty 25, 2009 17:04

Jak najszybciej do mechanika i sprawdzić giętkie przewody nad tylną belką (jak napisał kolega "pszczyna"). No i najlepiej dolac płynu zanim wybierzesz się do mechanika :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 232 gości