problem z hamulcami golf mkI

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

damianovr6

problem z hamulcami golf mkI

Post autor: damianovr6 » pt gru 02, 2005 21:28

posiadam golfa mkI 1,6 D i stał jakiś czas pod chmurką wczoraj GO odpaliłem i zauważyłem ze mi koła poblokowało i mam bardzo twardy pedal chamulca . powiedzcie mi czy jest to łatwa usterka do usunięcia czy nie prosze o pomoc :grin:



Tomasz Żaguń
Forum Master
Forum Master
Posty: 1550
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 22:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Tomasz Żaguń » sob gru 03, 2005 01:30

Ruszyć niemożesz czy coś innego?napisz więcej



Awatar użytkownika
NEMESIS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 401
Rejestracja: sob mar 19, 2005 17:48
Lokalizacja: TRICITY
Kontakt:

Re: problem z hamulcami golf mkI

Post autor: NEMESIS » sob gru 03, 2005 01:39

zauważyłem ze mi koła poblokowało i mam bardzo twardy pedal chamulca .

Jak zaciski stoją i bębny z tyłu to pedał bedzie twardy!! Co do łatwości usunięcia hmmm... :bajer: może byc tak że zaciski trzeba przeczyścić, gumki wymienić może...może też być tak że są skorodowane i nie nadają się do regeneracji !! W bębnach pewnie korozja złapała dzwignie która odpowiada za rozchylanie okładzin przy hamowaniu dlatego koło stoi !! okładziny będą do wymiany koszt około 80 złoty bez robocizny, jak się okaże że np. cylinderki są BEEEE :jezor: musisz liczyć się z wymiana przewodów do pierwszego przewodu elastycznego.....rzadko udaje się je odkręcić !!!!! :helm: Ale nie łap stresa może tylko sie zastało !! :hmm:



damianovr6

Post autor: damianovr6 » sob gru 10, 2005 10:24

wieklie dzięki "stary" rozłożyłem przednie hamulce wywaliłem zmasakrowane tarcze i klocki .
wyjełem cylinderki rozruszałem ! poskładałem do kupy odpowietrzyłem i jest ok!!
koszty: tarcze 57 zł ,klocki 24zł zestaw nap."oringi 16zł. Dziękuje jeszcze raz!!!!!!! :bigok: :bigok: :bigok: :grin:



Awatar użytkownika
NEMESIS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 401
Rejestracja: sob mar 19, 2005 17:48
Lokalizacja: TRICITY
Kontakt:

Post autor: NEMESIS » sob gru 10, 2005 17:58

My chłopaki z Gdańska musimy sobie pomagać NIE !!!!! pozdro :okej: :grin:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 420 gości