zamiana elektrycznego szybera na ręczny - możliwa?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
przem_uc
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 84
Rejestracja: wt sty 06, 2009 23:21
Lokalizacja: Łódź

zamiana elektrycznego szybera na ręczny - możliwa?

Post autor: przem_uc » pt sty 23, 2009 17:13

witam, czy możliwa jest wymiana elektrycznego szyberdachu na zamykany ręcznie - w mk3?
a jeśli tak, to czy podsufitka będzie pasować. i czy to w ogóle dobry pomysł? bo na wymianę na sprawny elektryczny szkoda mi kaski, dzięki



Awatar użytkownika
prezesik25
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2901
Rejestracja: pn gru 11, 2006 21:37
Lokalizacja: ELE Łęczyca
Kontakt:

Post autor: prezesik25 » pt sty 23, 2009 17:37

przem_uc pisze:bo na wymianę na sprawny elektryczny szkoda mi kaski, dzięki
a nie szkoda ci kaski na drugi szyber?? Moim zdaniem taniej kupisz silniczek szybera gdzieś na szrocie niż cały szyber, poza tym to i tak chyba nie dopasujesz ręcznego szybera.

ps tam przy silniczku jest taki imbus w kształcie litery s, w razie awarii silniczka otwiera się tym imbusem. Przerób sobie tego imbusa - wywierć dziurkę w osłonce (tej gdzie światło) wstaw tam imbusa i gotowe :)


Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
przem_uc
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 84
Rejestracja: wt sty 06, 2009 23:21
Lokalizacja: Łódź

Post autor: przem_uc » pt sty 23, 2009 17:46

ps tam przy silniczku jest taki imbus w kształcie litery s, w razie awarii silniczka otwiera się tym imbusem. Przerób sobie tego imbusa - wywierć dziurkę w osłonce (tej gdzie światło) wstaw tam imbusa i gotowe :)
hmmm, niestety mam pewność, że mój obecny szyber jest tylko prześwitującą częścią dachu :)
na 100% nie działają też prowadnice, więc taka sugestia jest niestety nie do zastosowania :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 402 gości