co moge zmienic w seryjnym golfie??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
dominoh
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: czw wrz 02, 2004 11:05
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post autor: dominoh » pn wrz 13, 2004 10:11

Oczywiście możesz zrobić z nim co tylko chcesz- Twój samochód. :cool:
P.S. coś dla fanów japońskiego tuningu:
Obrazek
Obrazek


CZARNY NISKI SZEROKI

Zjar

Post autor: Zjar » pn wrz 13, 2004 10:40

Kiedy u nas będą takie parkingi, jak na zdjęciu wyzej, równiutkie, bez krawężników o które odrazu można zagiąć felge lub przyskrobać progii !!! :bigok:



Marcinek
VW Klub Białystok
VW Klub Białystok
Posty: 1177
Rejestracja: sob sie 21, 2004 00:37
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Marcinek » pn wrz 13, 2004 23:52

świeta racja jak czlowiek sam cos zrobi to pozniej ma taka satysfakcje jak nigdy

Ja np do tej pory sam zrobilem białe zegary, wymienialme cale podswietlenie z zielonego na czerwone (w chu** roboty i klnięcia) ale w koncu udalo sie :) Neonki sobie sam zmontowalem co tez moim zdaniem wyglada nienagannie, cale podswietlenie mam pod kolor nadwozia czyli czerwone, inni mowia ze to burdel a ja upieram sie przy swoim ;)



KONiu

Post autor: KONiu » wt wrz 14, 2004 01:10

a masz jakieś zdjecie tego podswietlania , jak tak to zamieść , ile wyniosła cie taka zabawa , koszty i robocizna :jezor: , mnie tam to sie osobiscie podoba , matka mi mówi zebym sobie zamontował pod samochodem telewizor bedzei podobny efekt :jezor: , a mi i tak sie podoba



Awatar użytkownika
dominoh
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: czw wrz 02, 2004 11:05
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post autor: dominoh » wt wrz 14, 2004 09:20

:pub: Zrób to sam! :pub:
Marcinek; mówią burdel bo zazdroszczą!!! :jezor:
Z podświetleniem na czerono macie Panowie "łatwiej"- oprócz neonów, diód są np.czerwone obrysówki.
Telewizor-byłoby oryginalnie ale żeby tylko chciał tam wejść!
Widziałem patent podświetlonego podwozia malucha jedną lampą przednią. :hmm:


CZARNY NISKI SZEROKI

Marcinek
VW Klub Białystok
VW Klub Białystok
Posty: 1177
Rejestracja: sob sie 21, 2004 00:37
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Marcinek » wt wrz 14, 2004 09:34

w najblizszym czasie bede mial aparat cyfrowke pozycze to porobie fotki wszystkiego co do tej pory zrobilem i pokze Wam ;) Narazie trzeba kase uzbierac i szybki przyciemnic lekko :P



KONiu

Post autor: KONiu » wt wrz 14, 2004 13:46

nio u mnie po miescie jeżdzi czarne clio podswietlone , na niebiesko i co ciekawe podswietlanie na diodach LED , efekt nie taki jak na neonach , ale ładnie swieci , z tym że nie do końca , bo koleś tak zamontował ledy że jak je właczy to widać podswietlanie na ziemi ale i pojedyncze punkty swietlne diud na listwie po prostu tego nie zamaskował , ja też na dniach bede miał aparacik cyfrowy to sie porobi zdjecia :satan:



Marcinek
VW Klub Białystok
VW Klub Białystok
Posty: 1177
Rejestracja: sob sie 21, 2004 00:37
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Marcinek » wt wrz 14, 2004 17:48

ja tam zadnej rewelacji nie zrobilem ale mi sie podoba zobaczycie ocenicie :)



gipson

Post autor: gipson » wt wrz 14, 2004 19:38

dominoh pisze: mówią burdel bo zazdroszczą!!!
Ani troszeczke nie zazdroszcze zadnego podswietlenia nieseryjnego(chyba ze ksenonow)Ja poprostu NIE UWAZAM tuningu innego niz seryjny!



Marcinek
VW Klub Białystok
VW Klub Białystok
Posty: 1177
Rejestracja: sob sie 21, 2004 00:37
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Marcinek » wt wrz 14, 2004 23:07

gibson jak kto woli ale sam wiesz ze nawet te zajeb** furki co jezdza to nie sa po "tuningu seryjnym" Mi sie zachcialo czerwone podswietlenie zegarow i przyciskow to se wymienilem i tyle :) Wolna amerykanka:P



TOMAS

Post autor: TOMAS » wt wrz 14, 2004 23:15

Coraz trudniej zrobić coś nowatorskiego w dwójce, a juz tylną pełną klapę to na pewno bym sobie darował. Bardzo mi sie podobają wersje na wąskich zderzakach i z felgami Ronal Turbo z lat 80tych,oldschool jak cholera.



Awatar użytkownika
dominoh
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: czw wrz 02, 2004 11:05
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post autor: dominoh » śr wrz 15, 2004 09:58

gipson pisze:
dominoh pisze: mówią burdel bo zazdroszczą!!!
Ani troszeczke nie zazdroszcze zadnego podswietlenia nieseryjnego(chyba ze ksenonow)Ja poprostu NIE UWAZAM tuningu innego niz seryjny!
O gustach się nie dyskutuje. Oryginaly są w porządku- najlepiej te (prawie)stuprocentowe. Podświetlanie red / blue / 2 kolorowe=Ygd ma biało-niebieskie co komu pasuje. Tuning fabryczny w wielu przypadkach sprowadza się do dołączania plastików- co nie za bardzo mi leży.


CZARNY NISKI SZEROKI

Awatar użytkownika
ygd
Prezes vwgolf.pl
Prezes vwgolf.pl
Posty: 1832
Rejestracja: pn sie 16, 2004 23:47
Lokalizacja: Siedlce
Auto: Audi S3
Silnik: AFN
Kontakt:

Post autor: ygd » śr wrz 15, 2004 13:46

Ja już nie mam, bo wstawiłem deskę od MK3 i męczę się z podłączeniem elektryki na razie i przeróbkami różnymi :D

Wiadomo, że nie każdemu musi się podobać zmiana podświetlenia, czy inne modyfikacje...ale ważne, że podoba się właścicielowi.


VW Klub Polska #106
Golf MK4 `99 1.6
Audi S3 8L '01

Zjar

Post autor: Zjar » śr wrz 15, 2004 13:51

ygd pisze:Ja już nie mam, bo wstawiłem deskę od MK3 i męczę się z podłączeniem elektryki na razie i przeróbkami różnymi :D

Wiadomo, że nie każdemu musi się podobać zmiana podświetlenia, czy inne modyfikacje...ale ważne, że podoba się właścicielowi.
DOKŁADNIE, jedni lubią blondynki, inni brunetki, każdy ma swój gust i swoje zdanie :pub:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 477 gości