golf II 1,6 benzyna+lpg 91r Nie chce odpalić:(

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

BoleK1042
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr sty 14, 2009 18:41
Lokalizacja: Chorzele
Kontakt:

golf II 1,6 benzyna+lpg 91r Nie chce odpalić:(

Post autor: BoleK1042 » śr sty 14, 2009 18:47

Witam mam problem z moim golfem II benzyna+lpg.. samochod nie chce odpalic ani na benzynie ani na gazie jak jest zimny, mam nowy akumulator, kupilem druga cewke zaplonowa i nic to nie pomoglo:( gdy samochod holuje auto zapali i jak juz jest rozgrzane to pali na benzynie bez problemu z gazem mialem zawsze problemy wiec nie uwywam gazu.. samochod jest na gazniku.. wczoraj zapalił mi i jezdzilem cały dzien bez problemu dziś wsiadam chce jechać i nic, krece ale samochod nawet nie łapie, moge tak krecic ale bez skutku, prosze jesli zna ktos przyczyne to niech mi pomoze bo ja juz nie mam sil ddo tego:(
z góry dziekuje:) pozdr



Awatar użytkownika
kamil g60
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: śr sie 01, 2007 23:04
Lokalizacja: Suwalki
Kontakt:

Post autor: kamil g60 » śr sty 14, 2009 20:55

sprawdz czy dobrze jest ustawiony rozrzad... potem jak jest ustawiony zapłon.....


Moje G60. Wjedż i oceń.
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=131744

Kupie BBs 15 RS lub Rm lub ranty


Filmik kiedys tak wygladał:)
http://pl.youtube.com/watch?v=jmtjYS3gS_A

Filmik 0-100km/h
http://pl.youtube.com/watch?v=ODqKlLZvth8

BoleK1042
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr sty 14, 2009 18:41
Lokalizacja: Chorzele
Kontakt:

Post autor: BoleK1042 » śr sty 14, 2009 21:11

A jak to sprawdzic, czy koniecznie trzeba jechać do mechanika??
dzieki za zaintereswonie:)

[ Dodano: 14 Sty 2009 22:54 ]
zobaczyłem jeszcze ze jak samochód chodzi na beznynie to w kostkach ktore znajdują sie pod kierownicą szłysze takie pykanie jakby zwarcei czy cos takiego..:(



bemi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: wt wrz 04, 2007 13:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: bemi » czw sty 15, 2009 13:20

Ja na twoim miejscu sprawdziłbym kopułkę i palec - sprawdź czy w środku styki nie są zaśniedziałe warto ją czasami osuszyć (jak jest wilgoć) a najlepiej wymienić (koszt razem z palcem to okolo 40zl) w następnej kolejności sprawdź kable zapłonowe (w ciemności czy nie świecą znaczy się czy nie mają przebić) no i świece. Ja u siebie co pół roku muszę wymienić palec i kopułkę na wiosnę i jesień-zimę kiedy jest dużo deszczu i wilgoci



oldstaszek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1128
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 14:40
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Post autor: oldstaszek » czw sty 15, 2009 14:38

Nie napisałeś jaki gaźnik - ale...prawdopodobnie ssanie nie funkcjonuje poprawnie.
Sprawdzenie pierwsze - rano zdjąć obudowę filtra powietrza z gaźnika aby zobaczyć przepustnicę powietrza/ssania - na samej górze.Zamknięta - ok,nie - znaczy sprawdzić czy nie spadło np.cięgno...ale to już jaki gaźnik... :pub:


mojego auta jeszcze nie wyprodukowano...

BoleK1042
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr sty 14, 2009 18:41
Lokalizacja: Chorzele
Kontakt:

Post autor: BoleK1042 » czw sty 15, 2009 15:44

Kopułke czysciłem chociaż nie była zasniedziała bo była wymienona jakies dwa miesiace temu razem z kablami, zobacze jeszcze swiece ale jak sprawdzałem iskra jest za kazdym razem:( poprzednio zmienilem cewke bo nie było.. zastanawia mnie przełacznik od gazu, dziś wziałem i ruszałem nim i samochod odpalił bez prblemu moze jakieś zwarcie, jak to sprawdzić??jesszcze własnie te pykaniew kostkach to tez mnie nie pokoi :(
gaz jest zwykły...dziekuje za zainteresowanie:)

[ Dodano: 15 Sty 2009 14:55 ]
sprawdzałem.. przepustnica jest zamknieta czyli ssanie jest wporzadku:(

[ Dodano: 18 Sty 2009 02:42 ]
zero odezwu, samochod znów nie odpala:(



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 375 gości