Przerywa w czasie jazdy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
pietrekbyd
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: pt mar 17, 2006 12:28
Lokalizacja: CB
Kontakt:

Przerywa w czasie jazdy

Post autor: pietrekbyd » śr sty 14, 2009 13:20

Witam.Jak w temacie przerywa mi silnik i nie moge znalesc powodu wymienilem przewody zaplonowe swiece Ngk nie jest to ciagle ale sie zdaza resetowalem komputer przez odlaczenie klemy cos tam pomoglo ale dzis znow pare razy przerwal.Moze paliwo tankowalem caly czas na stacji Auchan....nie wiem czy tam z woda nie maja czasem lub mysle jeszcze nad filtrem paliwa.
Prosze o jakies sugestie w tej sprawie
Z gory dzieki.
Ostatnio zmieniony śr sty 14, 2009 14:10 przez pietrekbyd, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Post autor: Qto » śr sty 14, 2009 13:31

pietrekbyd pisze:mysle jeszcze nad filtrem paliwa
Wymień filtr, koszt nieduży, nawet jeżeli to nie wina filtra to profilaktyczna wymiana nie zaszkodzi. Jak nie pomoże to będziemy szukać dalej.
Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
pietrekbyd
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: pt mar 17, 2006 12:28
Lokalizacja: CB
Kontakt:

Post autor: pietrekbyd » śr sty 14, 2009 13:33

Dzieki za odp jutro go wymienie i sie zobaczy czy bedzie poprawa jakas...



Awatar użytkownika
vwlad
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 141
Rejestracja: śr gru 17, 2008 09:05
Lokalizacja: WZ

Post autor: vwlad » śr sty 14, 2009 14:04

pietrekbyd pisze:Dzieki za odp jutro go wymienie i sie zobaczy czy bedzie poprawa jakas...
Jak nie pomoże sprawdź rozrząd. Rzadko się zdarza, ale mógł przeskoczyć.
Przerywa na ciepłym, zimnym, na wolnych obrotach, przy dodawaniu/odejmowaniu gazu?
Ostatnio zmieniony śr sty 14, 2009 14:06 przez vwlad, łącznie zmieniany 1 raz.


VWlad

Follow the white rabbit

Awatar użytkownika
pietrekbyd
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: pt mar 17, 2006 12:28
Lokalizacja: CB
Kontakt:

Post autor: pietrekbyd » czw sty 15, 2009 12:41

Przerywal na cieplym silniku ale nie zawsze.Wymienilem filtr paliwa a z niego benzyna byla czarna jak olej taki brud nie wymieniany od nowosci na moje.Rozrzad byl u fachowca wymieniany wiec watpie ze mogl mu przeskoczyc mysle ze by inaczej chodzil.A tak to rowno pracuje i pali od kopa....PAdl mi ostatni tlumik moze falszywe powietrze i nieszczelny uklad ale jak na chwile obecna jest miodzio zobacze jak dluzej pojezdze.Jutro wymiana tlumika.



Awatar użytkownika
vwlad
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 141
Rejestracja: śr gru 17, 2008 09:05
Lokalizacja: WZ

Post autor: vwlad » czw sty 15, 2009 12:54

pietrekbyd pisze:Przerywal na cieplym silniku ale nie zawsze.Wymienilem filtr paliwa a z niego benzyna byla czarna jak olej taki brud nie wymieniany od nowosci na moje.Rozrzad byl u fachowca wymieniany wiec watpie ze mogl mu przeskoczyc mysle ze by inaczej chodzil.A tak to rowno pracuje i pali od kopa....PAdl mi ostatni tlumik moze falszywe powietrze i nieszczelny uklad ale jak na chwile obecna jest miodzio zobacze jak dluzej pojezdze.Jutro wymiana tlumika.
Jak na ciepłym to jeszcze z lambdą może być coś nie tak. A co do tłumika, to jak mi padł to nie zauważałem przerywania, tylko wydawał dźwięki podobne do ursusa c330:) A lewe powierze to chyba z nieszczelnego dolotu mogłoby się brać.


VWlad

Follow the white rabbit

Awatar użytkownika
pietrekbyd
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: pt mar 17, 2006 12:28
Lokalizacja: CB
Kontakt:

Post autor: pietrekbyd » czw sty 15, 2009 13:14

Robie trase do Sopotu w wekend i mysle ze mnie nie zawiedzie golfina :):):):) no i sie zobaczy jak chodzi na dlugim odcinku

[ Dodano: 16 Sty 2009 13:34 ]
Tlumiki wymienilem i jak narazie jest wszystko w porzadeczku nie przerywa gladko jedzie.A ty mechanikow to normalnie o kant d....rozbic a ich sezefow tym bardziej zdziercy!!!!!!!!Pozdrowionka i milego wekendu

[ Dodano: 29 Sty 2009 22:22 ]
Po przejechaniu dobrego tysiaca km.znow mi dzis szarpal.Objaw byl taki byl cieply za 20 min.odpalilem i jedynka dwojka i zaczal szarpac na cieplym zaczelo smierdziec benzyna...po jakims czasie minelo mu to i chodzi normalnie ...nie wiem co go boli....w niedziele jade pod komp zobaczyc jakie bledy pokaze bo nie wiem od czego to...moze wtrysk zalewa?i zacina sie co jakis czas....paliwo tankuje na shellu wiec nie wiem co jeszcze moze byc.Uklad zaplonowy caly wymieniony....

[ Dodano: 30 Sty 2009 12:01 ]
Podpowie mi ktos co jeszcze moze byc?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 237 gości