wymiana płynu smarującego wspomaganie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

sasetka

Post autor: sasetka » śr gru 07, 2005 13:17

hehe dzięeęęki :) jeśli chodzi o czujniki to wiem że są dwa bo jeden już wymieniłam (300 zł ) :grrr: i podłaczenie obu było sprzwdzone, a cholera wyje dalej..... to podobno jest problem w samej elektryce ale jakoś nikt narazie nie jest w stanie nic z tym zrobić... ale i tak dzięki za pomoc :kwiat:



Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » śr gru 07, 2005 13:24

o rany!! co to byl za czujnik??? Za cala usluge wymiany tyle zaplacilas czy za sam czujnik??? :goof:



sasetka

Post autor: sasetka » śr gru 07, 2005 13:30

no za wszystko, czujnik z wymianą... :panna:



Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » śr gru 07, 2005 13:48

to podaj nam nazwe tego warsztatu a sama tam juz wiecej nie jezdzij , my tez nie bedizemy....
czujnik to koszt 15-50 zł w zaleznosci od firmy o wymiana trwa 3 min.....

Jesli to robilas niedawno to mozliwe ze przy wkrecaniu nowego czujnika uszkodzili ten co jest obok, obruszyl kable i po paru kilometrach sie przerwalo...



sasetka

Post autor: sasetka » śr gru 07, 2005 13:53

no nie załamuj mnieeeeeeee..... facet kurna nie wyglądał na naciagacza, był tam mój teść i facet i mówili kurna ze jest w porzo grrrrr... świetnie to gdzi mam to sprzawdzić nie za 300 zł proszę o namiar...... tamten warsztat jest gdzieś na zaciszu, dokładnie nie wiem, ale się dowiem... a w takim razie może wiecie czy wymiana szyby przedniej z szybą i wymianą to koszt około 400 zł czy to zarty bo dzwoniłam wczoraj w 15 miejsc i wszędzie tylke to kosztuje więc na tym mam nadzieje nie przepłacę.....



Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » śr gru 07, 2005 13:58

to moze koles naprawil cos jezcze przy okazji....

A co do naciagaczy to oni musza sie dobrze maskowac bo inaczej ludzie by nie przyjezdzali, ale to juz przegiecie....
wejdz na www.automotosklep.pl i tam zobacz czujniki temperatury....moze znajdziersz tam swój i ujrzysz na własne oczy ze one sa na prawde tanie.....
Co dokladnie za czujnik wymienil???

Ja zawsze bralem rachunki, jak nie znalem machanika, zeby udokumentowal to co kupil, teraz mam zaprzyjazniony warsztat wiec luuz

szyba

hmm znajdz z necie firme w warszawuie carglass , koszt szyby (pewnie kolo 200) + wymiania ~150 zł...



sasetka

Post autor: sasetka » śr gru 07, 2005 14:09

hmmm no niesteyty niee u mnie szybka jest klejona i najtaniej jak znalazłam to 380 za wszystko... a może daj namiar na ten ZAUFANY warsztat, przydałby i isę jaiś taki, a z bieżących rzeczy musze jeszcze skonfigurować centralny z alarmem. :]...wiesz gzie to zrobić w ZAUFANYM miejscu... :prayer:



Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » śr gru 07, 2005 14:52

ten moj robi głownie silniki, przeważnie do sportu, ale ogolnie sie zajmuje mechaniką....
Cena za tą szybke to OK jak ponizej 400....

Nr do tego goscia
601 300 857 Marek

Tylko uprzedzam ze jest to normalnie funkcjonujący warsztat z tym ze nie jest zbytnio nowoczesny, troche taka szopa z bałaganem i tylko on wie co gdzie lezy ale koles sie zna na prawde i jest niedrogi, narzedzia oczywiscie posiada odpowiednie :smoke:

Podjedz tam najlepiej i sama oceń, warsztat jest na ulicy dywizjonu 303, Wisi szyld "silniki"

A jestes pewna ze auto ma smarowanie? ( odpowiednie cisnienie oleju)

Bo moze dlatego brzeczy!!!



sasetka

Post autor: sasetka » śr gru 07, 2005 15:08

hmmm.. no tego pewna nie jestem.. ale się dopewnię... :p wielkie dzięki za pomoc :okej:



jad1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pn gru 05, 2005 20:44
Lokalizacja: k-koźle

Post autor: jad1 » śr gru 07, 2005 16:41

mam jakiś POWER STEERING FLUID firmy cyclo. mój płyn wspomagania jest zielonkawy. facet w sklepie powiedział, że ten wynalazek miesza się właśnie z zielonymi. myślicie , że to dobry pomysł dolewać tego czegoś? chciałem uzupełnić płyn a nie wlewać jakieś dziwne uszczelniacze.



sasetka

Post autor: sasetka » czw gru 08, 2005 00:13

do sas_gti..... hej a masz może namiar na jakiś sklep W REALU a nie internetowy gdzi e kupię te czujniki ??? w warszawie ????



Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » czw gru 08, 2005 01:47

jasne
www.intercars.com.pl

tam znajdziesz filię najbliżej Ciebie, jest w centrum na waryńskiego np, albo na sadybie na powsińskiej....i jeszcze kilka w wawie....
sluchaj ale jak nie masz pewnosci to nie kupuj czujnika.....a na foto troche żle zaznaczylem (zorientowalem sie w garazu) ten o ktorym mowa jest do kladnie pod nim, jakies 15 cm nizej, tez sa dwa obok siebie...



jad1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pn gru 05, 2005 20:44
Lokalizacja: k-koźle

Post autor: jad1 » czw gru 08, 2005 20:38

dobra już wszystko wiem. było opisane na forum ale nie znalazłem wcześniej.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 271 gości