dziura przy 3tys

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
powertrain
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 150
Rejestracja: sob cze 02, 2007 17:58
Lokalizacja: bielsko biała

dziura przy 3tys

Post autor: powertrain » wt sty 13, 2009 00:48

od niedawna zauwzyłem że mój gofer przy 3tys przy szybkim dodawaniu gazu ma jakas sekundowa dziurę a potem znowu ciągnie i puszcza bąka przy 4 tys..co może być przyczyną??dodam że nie mam kata,wydłubałem gorok temu ale puszka została,przebieg 201tys, filtr paliwa wymieniony...........ps szukam kogos kto sie zna i podkręci mi aaz-ta z bielska białej lub okolic....oczywiście nic za darmo



Awatar użytkownika
PinkFloyd
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3551
Rejestracja: wt paź 17, 2006 08:53
Lokalizacja: USA

Re: dziura przy 3tys

Post autor: PinkFloyd » wt sty 13, 2009 01:07

powertrain pisze:od niedawna zauwzyłem że mój gofer przy 3tys przy szybkim dodawaniu gazu ma jakas sekundowa dziurę a potem znowu ciągnie i puszcza bąka przy 4 tys..co może być przyczyną??dodam że nie mam kata,wydłubałem gorok temu ale puszka została,przebieg 201tys, filtr paliwa wymieniony...........ps szukam kogos kto sie zna i podkręci mi aaz-ta z bielska białej lub okolic....oczywiście nic za darmo
Sprawdz szczelnośc przewodu który idzie z przewodu cisnieniowego od turbosprężarki a ten co do pompy wtryskowej- wymien go i załóż leprze opsaki. Co do podkrecenia załóz najpierw to http://moto.allegro.pl/item515861495_q_ ... _audi.html
Ostatnio zmieniony wt sty 13, 2009 01:07 przez PinkFloyd, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mavrick » wt sty 13, 2009 02:07

U mnie jest podobnie 1,8 ABS...ale nie puszcza bakow;) hehehe...i dzieje sie tak tylko na zimny silniku...



Awatar użytkownika
powertrain
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 150
Rejestracja: sob cze 02, 2007 17:58
Lokalizacja: bielsko biała

dziura

Post autor: powertrain » czw sty 15, 2009 00:36

PinkFloyd prewód cały,napweno nic na lewo nie dmucha...........jedno pytanko do cibie bo wiem że znasz się na aaz im mniej paliwa w zbiorniku tym lepiej zapala,lepiej sie zbiera,ciszej pracuje,,,,,,,napewno tu nie chodzi o wagę ,,im bliżej rezerwy tym autko mi lepiej pracuje???



Awatar użytkownika
zodiak
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2584
Rejestracja: pn sty 03, 2005 00:17
Lokalizacja: gdzieś w Polsce

Re: dziura

Post autor: zodiak » czw sty 15, 2009 07:51

powertrain pisze: im mniej paliwa w zbiorniku tym lepiej zapala,lepiej sie zbiera,ciszej pracuje,,,,,,,napewno tu nie chodzi o wagę ,,im bliżej rezerwy tym autko mi lepiej pracuje???
Sprawdź, czy przy wykręcaniu korka wlewu paliwa nie ma syku. Inaczej mówiąc, czy w zbiorniku paliwa nie wytwarza się podciśnienie.


Zagazowany KR już sprzedany :( , teraz jeżdzi się ABFem :) Abf czyli Abfahrt
Nad ranem:
-żona :gdzie byłeś mordo?!!
-on : na Fylypynach.

Awatar użytkownika
powertrain
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 150
Rejestracja: sob cze 02, 2007 17:58
Lokalizacja: bielsko biała

Post autor: powertrain » pt sty 16, 2009 11:03

nic nie słysze odkrecając korek



Awatar użytkownika
konrad141
Forum Master
Forum Master
Posty: 1082
Rejestracja: pn lip 28, 2008 23:24
Lokalizacja: Borawe/Ostrołęka
Auto: Bora Sedes 4motion
Silnik: AJM
Kontakt:

Post autor: konrad141 » wt sty 20, 2009 01:23

sorak za OT ale ten bost pin z allegro sprawdzony warto brac go ? :chytry:

[ Dodano: 20 Sty 2009 00:23 ]
i ja tez mam problem z ta diura jak kolegapowertrain, :crazy:


Piasek pisze: Ale po tym jak kumpla ojciec zapłacił 12 tyś zł za sportowego gołębia który nie wrócił z pierwszego lotu - nic mnie już nie zdziwi.
:los:

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 301 gości