Dzwiny problem z ogrzewaniem w MK2

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
-M-A-T-I-
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: sob paź 25, 2008 20:29
Lokalizacja: Jarocin
Kontakt:

Dzwiny problem z ogrzewaniem w MK2

Post autor: -M-A-T-I- » pn sty 12, 2009 21:52

Witam mam taki proble i w dodatku nie wiem czym moze byc spowodowany

Sprawa wyglada tak ... pare dni temu wymieniałem radio w moim Golfie MK2 CL 1.6 rok 87 z radiem były małe problemy poniewaz wczesniejsze radio było dziwnie oskrecane na krótko pospinane itp ... kiedy juz rozwiazałem problem radia pojewil sie teraz inny ... a wiec bardzo długo musze czekac zanim poleci ciepłe powietrze chodzi o to w jest zimno i ogrzewanie nie jest takie dobre jak wczesniej szczerze przed załozeniem radia było wszystko ok bo nawet w dzien przed rozpoczeciem zakładania tego radia tez ładnie grzało ....

co to moze byc ... ?? czy mogłem zachaczyc jakims kabelkiem o te druty od ustawiania temperetury ... aha i jeszcze jedno panel ustawiania ogrzewania nie jest podswietlony jak inne rzeczy na desce poprostu przestał swiecic ....

tak wiec co działac ?? bo mysle ze nagrzewnica i tego typu sprawy nie mogły siasc tak razem z załozeniem nowego radia ....


www.vagjarocin.pl

Awatar użytkownika
bibi466
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 542
Rejestracja: pn kwie 07, 2008 18:36
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: bibi466 » pn sty 12, 2009 21:57

Może uszkodziłeś którąs linkę przy wyjmowaniu radia albo gdzieś się przyblokowała. A co do braku oświetlenia to najpierw zacznij od bezpieczników może się spalił
Ostatnio zmieniony pn sty 12, 2009 22:00 przez bibi466, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
-M-A-T-I-
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: sob paź 25, 2008 20:29
Lokalizacja: Jarocin
Kontakt:

Post autor: -M-A-T-I- » pn sty 12, 2009 22:21

bibi466 pisze:Może uszkodziłeś którąs linkę przy wyjmowaniu radia albo gdzieś się przyblokowała. A co do braku oświetlenia to najpierw zacznij od bezpieczników może się spalił
no własnie co do tej linki to jutro bede działa a co do bezpieczników to nie wiem ... bo owszem zadzylo mi sie własnie spalic bezpiecznik ale jak sie spalił to nie swieciło swiatło podsufitki zegar i radio jak wymieniłem to wszystko ok wiec chyba podswietlenie bedzie w innym układzie ....


www.vagjarocin.pl

Awatar użytkownika
Konewa1986
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 16:03
Lokalizacja: NSZ

Post autor: Konewa1986 » pn sty 12, 2009 22:36

Witam. Ja też innej przyczyny nie widzę jak uszkodzona linka. Pewnie po prostu spadła z cięgna chociaż ja radio milion razy chyba wyciągałem i inne różne manewry odprawiałem i linki na swoim miejscu. A w panel zastosuj diody najlepiej. Porada na stronie głównej. Pozdro



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 320 gości