przekładka foteli z anglika

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Przemo_83
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 13:51
Lokalizacja: Bochnia
Kontakt:

przekładka foteli z anglika

Post autor: Przemo_83 » ndz sty 11, 2009 22:54

Witam,
Prosil bym o pomoc w temacie przekladki foteli z anglika. Problem w tym ze tamte z anglika (kubelki) maja uszkodzone mocowania, nogi ktore poruszaja sie po prowadnicach. Czy jest mozliwe zeby z mojich zwyklych foteli wyciagnac rusztowanie a gabki z tych kubelkow i poskladac to razem? Moze juz ktos sie w takie klocki bawil?



katsumota
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: czw maja 29, 2008 21:34
Lokalizacja: kraków

Post autor: katsumota » pn sty 12, 2009 01:14

trzeba położyć anglika i te twoje obok siebie i porownac jakie sa roznice w mocowaniach.Pozatym fotele można rozbierac tj. ściągać tapicerke ,wyjmowac gąbki.Miłej zabawy!!



Przemo_83
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 13:51
Lokalizacja: Bochnia
Kontakt:

Post autor: Przemo_83 » pn sty 12, 2009 20:28

Juz po sprawie...
Rozebralem angola w miejscu skladania (trzydzwiowa wersja). Wystarczy sciagnac plastikowe zaslepki, nastepnie zawleczki zabezpieczajace i podwadzic bolce. Siedzisko samo wyskakuje. :) Pozniej sciagnalem z niego tapicerke razem z gabkami oczywiscie. To samo zrobilem z moimi starymi fotelami. Przy skladaniu wziolem oparcie z angola, rusztowanie z mojich starych foteli i tapicerke siedziska z angola. Wszytko pasuje idealnie. Jak by bylo z tamtad. Jedyny problem to taki ze w tapicerce siedziska fotela pasazera pozostaje mala dziurka przez ktora w angolu wuchodzil bolec od mechanizmu podnoszenia a opuszczania fotela.
Polecam wszystkim taka zabawe. Jak lubicie troszke podlubac przy swoich furkach to tanim kosztem mozna podnies standard wnetrza. Ja za te fotele od angola dalem 100 zl. To grosze...

A tak sie tyeraz ciesze z moich nowych kubelkow :majkel:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 222 gości