[mk4] Problem z elektryka...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
tommm86
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 141
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 10:38
Lokalizacja: ok. Rybnik
Kontakt:

[mk4] Problem z elektryka...

Post autor: tommm86 » czw sty 08, 2009 20:37

Witam, mam pewien problem z elektryka w moim mk4, mianowicie, jezeli chodzi o oswietlenie wnetrza, to raz mi dziala, a innym razem nie... nie mam pojecia dlaczego ( jak nie dziala to wogole, nawet jak recznie sie je wlaczy to nie swieci wogole) nieraz jak jade i dziala wszystko jest ok, ale jak tylko zgasze silnik swiatlo znika... nieraz tez pojawia sie z nienacka, Po pewnym czasie przestaly dzialac mi swiatla wstecznego biegu, bylem u mechanika czujnik ok, a swiatla nie swieca nie wiadomo dlaczego, elektryk powiedzial ze od podstaw musi przejzec wszystko zeby wiedziec gdzie przyczyna braku swiatel, z braku czasu to sobie darowalem ... i pewnego dnia same zaczely swiecic i swieca do dzis jak narazie, ale po pojawieniu sie swiatel zauwazylem ze spryskiwacze lamp nie dzialaja... nie wiem jak je uruchomic zeby spr. czy wogole pompa dziala, co i jak zmostkowac, ale ogolnie dziwne rzeczy sie dzieja z ta elektryka, czy ktos wie gdzie mozna szukac przyczyny takiego dzwinego zachowania?



woj-tek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: ndz gru 21, 2008 00:13
Lokalizacja: Wyszogród
Kontakt:

Post autor: woj-tek » pt sty 09, 2009 00:49

kiedyś widziałem takie rzeczy w aucie po powodzi a drugi raz w przerabianym angliku . sprawdz i oczyść bezpieczniki . ale myślę że u ciebie wystarczy solidnie przejrzeć wszystkie kostki i oczyścić styki i bezpieczniki oraz podłączenia masy.



tomch
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 251
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 13:08
Lokalizacja: Brzegi/Świętokrzyskie
Kontakt:

Re: [mk4] Problem z elektryka...

Post autor: tomch » pt sty 09, 2009 10:41

Zacznij od sprawdzenia masy, ponieważ jej słaba wartośc (słaby styk), często skutkuje własnie dziwnym zachowaniem w inst. elektrycznej. pozdro



Awatar użytkownika
tommm86
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 141
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 10:38
Lokalizacja: ok. Rybnik
Kontakt:

Post autor: tommm86 » sob sty 10, 2009 00:53

Chodzi o spr. masy na akumulatorze?? a dodam jeszcze ze jak znika swiatlo, to slychac pstyk jakby przekaznik jakis czy cos... chyba bez fachowca nie da rady :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 284 gości