Tylne zawiesznie nagle siadło (a jednak nie!)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
jendrol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:46
Lokalizacja: Wisła

Post autor: jendrol » czw sty 08, 2009 10:07

Mam ten sam problem-a nie jeżdże w pięciu.Zaczęło się jak przyszły mrozy.Wali na dziurach,że szok :crazy:
A ja Ci powiem,że to równie dobrze mogą być amortyzatory,Jak się kończą amory-to przymarzają i ich zakres pracy jest ograniczony.Sprawdz te sprężyny ,ajak nie to wiesz co :grin:



Prono89
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: czw wrz 25, 2008 23:07
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Prono89 » czw sty 08, 2009 10:50

nawet jeśli to już kres amorów, to chcę jeszcze na nich pojeździć ze 2-3 miesiące bo tak na przełomie marca/kwietnia pójdzie gleba, dlatego nie chce inwestować w coś na kilka miesięcy (ew. na szrocie jakiś komplet kupie...). Narazie wiem, że to nie sprężyny, tylko coś amor prawy powoli odbija i tyle. W piątek się dowiem.



maz77
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw sty 08, 2009 18:14
Lokalizacja: lubuskie

Post autor: maz77 » czw sty 08, 2009 18:20

mam u siebie to samo tyle ze golf III najpierw siadl jeden amortyzator w czasie tych naj wiekrzych mrozow dzisiaj dolaczyl drugi auto podbija strasznie gdyz siedzi tylko na sprezynach, amortyzator odbija bardzo powoli takze w czasie jazdy niejest w stanie tego zorbic i cigle biej zawieszeni o sprezyny, aha oczywiscie chodzi mi o tyl samochodu



mate64
Forum Master
Forum Master
Posty: 1547
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 20:30
Lokalizacja: EU

Post autor: mate64 » czw sty 08, 2009 18:35

maz77 pisze:mam u siebie to samo tyle ze golf III najpierw siadl jeden amortyzator w czasie tych naj wiekrzych mrozow dzisiaj dolaczyl drugi auto podbija strasznie gdyz siedzi tylko na sprezynach, amortyzator odbija bardzo powoli takze w czasie jazdy niejest w stanie tego zorbic i cigle biej zawieszeni o sprezyny, aha oczywiscie chodzi mi o tyl samochodu

No i? Musisz wymienić.


Podpis uległ awarii spróbuj później :)
Podpis uzyskał aprobatę YGD i może być umieszczany.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 414 gości