[MK3] Fabryczny alarm

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » czw paź 26, 2006 09:57

Obrazek

[ Dodano: Czw Paź 26, 2006 09:58 ]
Pozniej trzeba jeszcze raz kliknac na obrazek oczywiscie...

[ Dodano: Czw Paź 26, 2006 10:07 ]
bomberxl pisze:Mam nawet numer części 1HO 953 251
Panowie. Jestescie w bledzie. To nie jest zaden wylacznik do alarmu tylko kluczyk do fabrycznego immo. Zanim bylo immo w kluczykach zakladali oddzielne czytniki w konsoli srodkowej.

[ Dodano: Czw Paź 26, 2006 11:37 ]
Wyglada to tak jak na fotkach w tym temaci - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=43148



Awatar użytkownika
WRHZ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 496
Rejestracja: czw gru 09, 2004 01:10
Lokalizacja: WLKP
Kontakt:

Post autor: WRHZ » wt lut 05, 2008 22:17

Witam all, ja mam pytanie z innej beczki dotyczace alarmu ( kupilem 4 dni temu mk3 TDI) i nawet nie myslalem ze jest fabryczny alarmik ale sam mnie o tym poinformowal spie sobie smacznie az tu w nocy slysze klakson podnosze rolete a za oknem golfik mruga i trabi ale tak moze z 10 sekund i sie wylaczyl. moje pytanie brzy co mogla go wybudzic ze snu :) i na co reaguje czujnik otwarcia maski zaplon drzi ruch tez???



Awatar użytkownika
Dyziek27
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: wt cze 05, 2007 21:36
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Post autor: Dyziek27 » wt lut 05, 2008 22:59

Mnie tez zaciekawił temat :)
Dodatkowo chciałbym zapytać gdzie znajde przewody od alarmu do sygnału bo u światełkami sygnalizuje ale dzwięku nie wydaje... i kolejne pytanie: można podłączyć do oryginalnego alarmu pilota?? Jesli tak, to da się zrobić to w ten sposób żeby działało domykanie/otwieranie szyb i szyberdachu??



Awatar użytkownika
burbazi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: czw sie 17, 2006 21:29
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: burbazi » pn maja 19, 2008 21:58

Witam
A ja mam taki problemik: Zostawiłem auto w garażu na noc, garaż mam w domu więc auta nie zamykam, rano kiedy otworzyłem drzwi zaczął wyć alarm, mam fabryczny. Włożyłem kluczyk do stacyjki i żadna kontrolka się nie świeci, tylko stan licznika, rozrusznik nie kręci, zadziałało jakieś odcięcie zapłonu czy coś. Wyszedłem z auta zamknąłem centralkę alarm uzbrojony, ale gdy otwieram dalej jest uzbrojony a jak otworze drzwi to wyje,przedtem normalnie wyłączał alarm, od dwóch dni nie mogę pojeździć autem. Mogę go odpalić tylko w jeden sposób, jak rozłącze akumulator, włącze zapłon, i podłącze akumulator wszystko jest ok, ale w momencie kiedy wyłącze stacyjkę alarm się uzbraja i znowu nie mogę go już odpalić ani nic z nim zrobić. Może ktoś miał podobny problem??


NIE ZAJMUJ LEWEGO PASA NADEREMNIE!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Robertuss
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 243
Rejestracja: wt wrz 02, 2008 22:54
Lokalizacja: Świecie

Post autor: Robertuss » wt sty 06, 2009 13:21

Dyziek27 pisze:chciałbym zapytać gdzie znajde przewody od alarmu do sygnału bo u światełkami sygnalizuje ale dzwięku nie wydaje... i kolejne pytanie: można podłączyć do oryginalnego alarmu pilota?? Jesli tak, to da się zrobić to w ten sposób żeby działało domykanie/otwieranie szyb i szyberdachu??
Odświeżam temat i chciałbym zapytac o to samo :D



Awatar użytkownika
daro81
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 861
Rejestracja: sob sty 03, 2009 11:50
Lokalizacja: Gdańsk/Przodkowo
Auto: Golf 3 GTI, Karmann Ghia
Silnik: AQN
Kontakt:

Post autor: daro81 » wt sty 06, 2009 19:46

U mnie tez sie zdarzylo ze dwa razy taka sytuacja.Mialem tak tez ze wsio sie palilo a nie odzywal sie wogóle.Jak sie pytalem to mi mówili ze to cos z immobilajzerem.Ale nie sprawdzalem tego bo sie uspokoilo.


nisko,szeroko,szybko
https://www.facebook.com/pg/VWolfGarage/posts/?ref=page_internal

Awatar użytkownika
czechu_01
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: śr sty 21, 2009 22:20
Lokalizacja: 50°48'N 19°07'E
Kontakt:

Post autor: czechu_01 » śr lut 11, 2009 23:42

Robertuss pisze:Odświeżam temat i chciałbym zapytac o to samo :D
Nie potrzeba Ci wiązki od alarmu, możesz za to dać jakiś odbiornik radiowy z pilotami i podłączyć go pod centralkę zamka centralnego. Ale odbiornik musi tak działać z pilotami, że jak trzymasz przycisk pilota to przekaźnik w odbiorniku też trzyma a jak puścisz przycisk to puści też przekaźnik. To symulowałoby dłuższe trzymanie przekręconego kluczyka. A, i pilot i odbiornik muszą być dwukanałowe czyli mieć i działać z dwoma przyciskami.


AUTOMATYKA DO BRAM, DOMOFONY, WIDEOFONY - MONTAŻ SERWIS - TEL. 509 227 268

Awatar użytkownika
Gr@rM!
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 553
Rejestracja: czw sie 02, 2007 23:53
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: Gr@rM! » czw wrz 03, 2009 09:05

Trochę odkop :bigok: ale nie chciałem śmiecić i zakładać nowego tematu. Mam fabryczny alarm na kluczyk. I moje pytanie jest następujące: czy po wyłamaniu wkładki "specjalnym" kluczem jakim posługują się złodziejaszki alarm będzie dezaktywowany?


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1971948#1971948][size=134][color=grey][b]AFNik by Gr@rM! [/b][/color][/size][/url]

[img]http://img91.imageshack.us/img91/1672/podpissr.jpg[/img]

Gitner
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: śr lis 03, 2004 21:07
Lokalizacja: Z tłumu
Auto: Szukam... i NC700X

Post autor: Gitner » czw wrz 03, 2009 11:41

Gr@rM! pisze:czy po wyłamaniu wkładki "specjalnym" kluczem jakim posługują się złodziejaszki alarm będzie dezaktywowany?
Odpowiedz na to pytanie jest nie na miejscu. Na PW masz info jak to sprawdzic.


2004 - 2010 był MK3 Variant . . . od 2010 jest Variant służbowy . . .
Wykres 1Z seria + R
FAQ - Tempomat za grosze !!!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 256 gości