kŁopoty z chłodzeniem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mako-22
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: śr wrz 28, 2005 12:34
Lokalizacja: Nowaki

kŁopoty z chłodzeniem

Post autor: mako-22 » pn gru 05, 2005 10:16

Mam golfa ll cl silnik 1,6 RF problem polega na tym ze kontrolka od wody mi wogóle sie nie zapala przy włanczaniu zapłonu a wskaznik temperatury podnosi sie dopiero po dłuzszej jezdzie ok 15km. Jesli ktos ma pojecie o co codzi niech napisze !!!

[ Dodano: Pon Gru 05, 2005 10:22 ]
chciłem jeszcze dowiedziec sie cos na temat sondy lambda firmy HJS mam taką założoną tyle tylko że gdy kupiłem auto z niemiec była juz porozłanczana i nie mam pojeia czy to dobrze cz zle
a z autem mam jeszcze jeden problem bo gdy rano go odpalam nie trzyma wogule obrotów tak kaby ssanie wogule nie pracowało gdy sie nagrzeje to silnik chodzi równo ale ma wysokie obroty auto ma gaznik pierburg 2e2 sterowany podcisnieniem



fend18
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 295
Rejestracja: pt lis 04, 2005 15:01
Lokalizacja: Gorzów

Post autor: fend18 » pn gru 05, 2005 13:35

byc moze zaroweczka sie przepalila (taka optymistyczna wersja) albo czujnik temp ten przy glowicy. jesli wolno Ci sie nagrzewa to termostat jest albo czesciowo otwarty albo caly czas, co do obrotow sprawdz szczelnosc wszystkich wezykow podcisnieniowych idacych do gaznika, byc moze jest to wina tej sondy zle dobiera mieszanke gdy silnik jest zimny



rooboo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 15, 2005 11:38
Lokalizacja: Pilawa
Kontakt:

Post autor: rooboo » pn gru 05, 2005 15:13

Z tymi niskimi obrotami to jedynie pozostaje ci tylko wymienic lub wyczyscic silnik krokowy odpowiedzialny za to zjawisko... powodzenia


++++++++ CB CH.19 ++++++++
PRESIDENT JACKSON

mako-22
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: śr wrz 28, 2005 12:34
Lokalizacja: Nowaki

Post autor: mako-22 » pn gru 05, 2005 20:16

czy mozliwe aby lampka sie spaliła ?
sprawdzałem czy wskaznik temperatury
działa poprawnie sciagnołem przewód i podłączyłem do niego mase i poszedłem przekręcic zapłon i nic ani nie drgnoł wskażnik



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 547 gości