świecące się światła

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

tymof
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 01, 2008 09:34
Lokalizacja: szczecin

świecące się światła

Post autor: tymof » ndz sty 04, 2009 17:38

Witam ,

Mam kolejny problem , tym razem podczas jazdy zaświeciły się wszystkie światła we wnętrzu pojazdu . Lampkę przy lusterku wyłączyłem , podobnie postapiłem z lampkami lewymi/prawymi z tyłu . Niestety w drzwiach musiałem wyciągnąć żarówki , podobnie postąpiłęm w bagazniku . Jak ktos miał podobny problem to pewnie zna rozwiązanie , dlatego proszę o pomoc . Z uwagi na fakt iż dopiero dołączyłem do tego forum , proszę sie nie dziwić niektórymi pytaniami , i liczę na wyrozumiałość .

Mam też inny problem , mianowicie świeci się ciągle kontrolka od abs , ale niestety wczoraj satysfakcjonującej odpowiedzi nie otrzymałem . Sprawa dotyczy golfa 4 1.9 tdi . Proszę zatem o pomocną dłoń .
Ostatnio zmieniony ndz sty 04, 2009 22:43 przez tymof, łącznie zmieniany 1 raz.



woj-tek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: ndz gru 21, 2008 00:13
Lokalizacja: Wyszogród
Kontakt:

Post autor: woj-tek » pn sty 05, 2009 03:06

a nie zapala ci się lampka otwartych dzwi . bo jeśli tak to czujnik w drzwiach . co do absu to sprawdz bezpieczniki jak są dobre trzeba podłaczyc pod VAG



tymof
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 01, 2008 09:34
Lokalizacja: szczecin

Post autor: tymof » pn sty 05, 2009 21:53

woj-tek pisze:a nie zapala ci się lampka otwartych dzwi . bo jeśli tak to czujnik w drzwiach . co do absu to sprawdz bezpieczniki jak są dobre trzeba podłaczyc pod VAG
właśnie że lampka świeci się również przy zamkniętych drzwiach , dotyczy to obydwu par drzwi , podobnie było z światłem w bagażniku . Jutro podjade do elektryka zobaczymy co powie . ABS jakos przestał się zapalać zobaczymy jak długo będzie dobrze , najwyzej przeczyszczę czujniki jak to nie pomorze to podłącze pod VAG



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 372 gości