Różnica w wyglądzie??? Pomoc

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » czw sty 01, 2009 22:24

Sztomel pisze:pada ich osprzęt
zgadzam sie i sdi ma jego najmniej dlatego...teraz jesli nasz Yaper, niechce szalec to sdi jest ok ale jak patrze na kolegi wiek to sdi chyba odpada :grin:



Awatar użytkownika
Yaper
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: czw sty 01, 2009 20:32
Kontakt:

Post autor: Yaper » czw sty 01, 2009 23:41

duber --> hehe zgadza się, dokładnie, myślę o TDI i nawet tata doradza mi taki zakup.

Co do problemu czy to SDI czy TDI, również myślę że to SDI (po przeczytaniu postów i argumentów) ale dla pewności (strasznie dociekliwy jestem i nie daje mi to spokoju, a nóż to niepowtarzalna oferta) zadzwonię jutro i sprawę wyjaśnię.

Jak na razie dziękuje wszystkim za pomoc ;)


Głodnyyyyyyyy... Młody... Piękny... Szalony... Poprostu: Jestem HARDKOREM!!!

Awatar użytkownika
Wojtek0423
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 238
Rejestracja: sob gru 16, 2006 23:28
Lokalizacja: Kraków/Skarżysko
Kontakt:

Post autor: Wojtek0423 » pt sty 02, 2009 10:44

Zico63b pisze:U nas w III widać ładnie podwójną rurę wydechową, w IV niestety nie - było by łatwiej.
To Ci powiem że benzyniaki też mają podwójną końcówkę



Buli fan VW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 16:30
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Buli fan VW » pt sty 02, 2009 11:54

Sztomel pisze:nie polecam Golfa z silnikiem SDI - to coś podobnego do silnika 1.4 16V - to są silniki dla tych co lubią jeździć furmankami i oglądać przy okazji krajobrazy.
W imieniu wszystkich byłych i obecnych posiadaczy Golfa IV z silnikiem 1.4 16V o mocy 75 KM wyrażam zdecydowany sprzeciw przeciwko uszczypliwej i aroganckiej wypowiedzi Kolegi Sztomel, . :grrr:

Może i są to silniki słabe ale mają jedną ogromną zaletę - jak na masę auta, które napędzają zużywają bardzo mało paliwa :bigok:

Wybaczcie za ot.


PozdraVWiam!

Awatar użytkownika
Aldek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 13:51
Lokalizacja: Dolsk

Post autor: Aldek » pt sty 02, 2009 12:25

Buli fan VW pisze:W imieniu wszystkich byłych i obecnych posiadaczy Golfa IV z silnikiem 1.4 16V o mocy 75 KM wyrażam zdecydowany sprzeciw przeciwko uszczypliwej i aroganckiej wypowiedzi Kolegi Sztomel, .
Popieram kolegę


Aldek

Awatar użytkownika
FILIP_1988
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 242
Rejestracja: pt gru 28, 2007 23:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: FILIP_1988 » pt sty 02, 2009 12:48

Zico63b pisze: U nas w III widać ładnie podwójną rurę wydechową, w IV niestety nie - było by łatwiej.
To w SDi nie bylo podwojnych rur? Ja obstawiam 99% SDi :bigok:



Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » pt sty 02, 2009 13:13

matti_vw pisze:Kolega się pomylił chodziło mu pewnie o kW a nie KM.
zgadza sie



Awatar użytkownika
Yaper
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: czw sty 01, 2009 20:32
Kontakt:

Post autor: Yaper » pt sty 02, 2009 13:20

Witam Ponownie, Dzwoniłem dzisiaj do Pana w sprawie Golf IV tego za 11.900zł, okazało się że ta cena jest jeszcze do negocjacji, sam samochód to:
Golf IV TDI 90KM - stan Idealny, bez wypadkowy i z wyposażeniem takim jak w opisie, wnętrze czyste, zadbane i ładne.
Ale... samochód jest na giełdzie w... Holandii, co oznacza że trzeba zapłacić 1500zł za sprowadzenie do Polski + Papiery i Rejestracja.

Z autka zrezygnowałem, poczekam do lata, zarobie sobie więcej i kupie coś 110KM, W dobrym stanie i z przyzwoitym wyposażeniem.

Pozdrawiam


Głodnyyyyyyyy... Młody... Piękny... Szalony... Poprostu: Jestem HARDKOREM!!!

Awatar użytkownika
Szymon8
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 163
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 11:41
Lokalizacja: Cieszyn

Post autor: Szymon8 » pt sty 02, 2009 18:17

Buli fan VW pisze:Może i są to silniki słabe ale mają jedną ogromną zaletę - jak na masę auta, które napędzają zużywają bardzo mało paliwa


Ale nikt nie wspomniał o tym, że bezwzględu na przebieg biorą znaczne ilości oleju. Tylko nie mówcie, że to nie prawda bo mama znajomego mechanika, który ma klientów zgłaszajacych sie co najmniej raz w miesiacu zgłaszaja sie da dolewki



Buli fan VW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 16:30
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Buli fan VW » pt sty 02, 2009 18:27

Buli fan VW napisał/a:
Może i są to silniki słabe ale mają jedną ogromną zaletę - jak na masę auta, które napędzają zużywają bardzo mało paliwa

Ale nikt nie wspomniał o tym, że bezwzględu na przebieg biorą znaczne ilości oleju. Tylko nie mówcie, że to nie prawda bo mama znajomego mechanika, który ma klientów zgłaszajacych sie co najmniej raz w miesiacu zgłaszaja sie da dolewki
Wiedziałem, że ktoś o tym powie ;) Nawet najlepszym zdarzają się potknięcia. Niemniej ja zawsze będę darzył wielkim sentymentem ten silnik.

Także za to, że nauczył mnie uwagi i troski na stan techniczny podczas eksploatacji.
Ostatnio zmieniony pt sty 02, 2009 18:29 przez Buli fan VW, łącznie zmieniany 1 raz.


PozdraVWiam!

greg

Post autor: greg » pt sty 02, 2009 20:30

Buli fan VW pisze:W imieniu wszystkich byłych i obecnych posiadaczy Golfa IV z silnikiem 1.4 16V o mocy 75 KM wyrażam zdecydowany sprzeciw przeciwko uszczypliwej i aroganckiej wypowiedzi Kolegi Sztomel,
Stomel ma wg opisu silniczek 90KM i można to jego autko objechać dookoła :bigok: a przynajmniej już takich pewniaków na mieście objechałem

[ Dodano: Pią Sty 02, 2009 7:32 pm ]
Sztomel pisze:nie polecam Golfa z silnikiem SDI - to coś podobnego do silnika 1.4 16V - to są silniki dla tych co lubią jeździć furmankami i oglądać przy okazji krajobrazy.
_________________
Za powyższe brednie nie biorę kasy ani
odpowiedzialności !
no i ten podpis pasuje do jego bredni
Ostatnio zmieniony pt sty 02, 2009 20:31 przez greg, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » pt sty 02, 2009 20:38

greg pisze:Stomel ma wg opisu silniczek 90KM
no to już jest po prostu rakieta :grin:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 249 gości