FALUJĄCE OBROTY mk2!! BARDZO PILNE!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Lisu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: czw sty 20, 2005 17:15
Lokalizacja: stolica
Kontakt:

Post autor: Lisu » wt lis 15, 2005 23:05

Adam1 pisze:nie dawaj się ładować w gazniki od sierry najpewniej padł Ci elektro zawór nastawiania przepustnicy ew teżmasz nieszczelny którys z przewodów podciśnieniowyck ...polecam uruchom silnik i po kolei odłączaj od niego wszystko az dojdziesz przyczyny. Większośc mechaników ma w dupie gażnik 2EE miałem ten problem w serwisie VW powiedzieli mi żebym gażnika szukał a tu okazało siętak jak mówisz że kiedy ręką zamykałemprzepustnice to byłooka jak puściłem to głupiał...Przyczyna była nieszczelna membrana w elektrozaworze. nowy kosztował 800 zł a regererowany 150 i ma gwarancje na rok więc po co płacić za starego rupa jak dobre było to co miałeś ...Napraw zawór tj. oddaj go do regeneracji lepsze to jak rzeżby wstawiać
a samochodu nie oszukasz jak się psuje to trzeba naprawić...
:hmm:
A gdzie regenerowałeś ten zawór,czy gażnik?



lokii
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: czw paź 14, 2004 11:05
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: lokii » pt gru 02, 2005 13:07

Witam forumowiczów.

Co sądzicie o zamiennikach sondy lambda. Mam ją do wymiany i zastanawiam się czy wydać 574 PLN za oryginalnego Boscha czy 240 za uniwersalną NGK.


Czekam na wasze opinie.

Pozdrawiam



kijannaa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 143
Rejestracja: pn paź 31, 2005 10:06
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: kijannaa » pt gru 02, 2005 13:34

Mariu pisze:Oki!! dziękuje...
będę sprawdzał..POZDRAWIAM!!
Witam, kolega z Żar. Czesto jestem w tym pięknym mieście ponieważ moja połowica pochodzi stad. Nawet moj Goferek zarejstrowany jest na FZA. Musimy się styknąć na piwko jak będe na lubuskiej ziemi :pub:



vwfun
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 143
Rejestracja: sob paź 29, 2005 00:54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: vwfun » ndz gru 04, 2005 01:42

mam ten ból juz za soba.okazalo sie ze to silniczek krokowy.taka czarna podlozna rzecz znajdujaca sie u podstawy gazniczka.przykrecona na 4 ampule.odepnij wtyczke wymontuj go i wyczysc dokladnie.mi mechanik powiedzial ze niestety ale to wada mkII w polaczeniu z gazem i czesciej trzeba na benzynce pojezdzic.pozdrawiam:)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 393 gości