drzwi w mkIV

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
regitmc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 735
Rejestracja: pt lis 11, 2005 16:18
Lokalizacja: NYsa
Kontakt:

Post autor: regitmc » sob gru 03, 2005 23:04

Śmieszne bo poco dwa przełączniki na lewe i prawe lusterko jak wystarczyłby tylko jeden wciśnięty (lewe lusterko) lub wyciśnięty (prawe lusterko). No ale konstruktorzy golfa chyba chcieli podkreślić że każde z osobna się ustawia.:jezor:
Dzięki za info.
Pozdro :pub:


[b] >>> www.4tun.vel.pl <<< [/b]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1114182#1114182][b] >>> MkIV by regitmc <<< [/b][/url]

stiw
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: wt paź 25, 2005 10:02
Lokalizacja: śląsk

Post autor: stiw » pn gru 05, 2005 11:04

no i nie udało mi się. :blush: Śruby powykręcałem wszystkie tzn. 3 z dołu tapicerki,3 pod uchwytem,oraz tą w okolicy lusterka,później szrpałem tapicerką do góry(wg.mnie dość mocno)a tapicerka ani rusz. :grrr: .mam jesze takie pytanie?Czy w okolicy szyby są jeszcze jakieś zaczepy czy jest jakiś trik żeby to wyjąć? :jezor:



Awatar użytkownika
regitmc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 735
Rejestracja: pt lis 11, 2005 16:18
Lokalizacja: NYsa
Kontakt:

Post autor: regitmc » pn gru 05, 2005 12:22

Jeśli odkręciłeś wszystkie śruby i puściły ci wszystkie zaczepy te po boku i w rogach, to tapicerka powinna już odejść. Możesz mieć problem z mocowaniem koło szyby (patrz zdjęcie). Musisz opuścić szybę całkowicie do dołu a potem wsadzić swoje pazurki w szparę po niej i wyciągnąć do góry tapicerkę. Tapicerka umocowana jest tam na takiej gumowej uszczelce do szyby. Musisz użyć trochę siły, ale nie możesz się bać że coś uszkodzisz. Tapicerka zrobiona jest z tworzywa, które poddaje sie pod wpływem nacisku więc nie powinno się nic stać. Ściągałem ją już kilka razy i nawet zaczepów nie połamałem.
Dobra znalazłem i dołączyłbym ci profesjonalny opis w formacie PDF w wersji angielskiej, ale niewiem czemu na formu nie mogę go wysłać.Podaj mi swój adres e-mail to ci go wyśle. Szczegółowo jest tam opisane co jak trzeba zrobić.
Życze powodzenia.
Mama nadzieje że w jakimś stopniu pomogłem.
Pozdro

[ Dodano: Pon Gru 05, 2005 11:28 ]
Ma niestety zaduży rozmiar żeby umieścić go na formu.

[ Dodano: Pon Gru 05, 2005 11:37 ]
Masz tu link do tego pdf-a. Wyjaśni on ci wszystko.
http://volkswagen.msk.ru/body/g4/g4_door_trims.pdf
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


[b] >>> www.4tun.vel.pl <<< [/b]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1114182#1114182][b] >>> MkIV by regitmc <<< [/b][/url]

figurel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 281
Rejestracja: sob paź 02, 2004 08:14
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: figurel » pn gru 05, 2005 18:49

stiw pisze:no i nie udało mi się.
Teraz musi się udać:

Obrazek

Obrazek



Tomasz Żaguń
Forum Master
Forum Master
Posty: 1550
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 22:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Tomasz Żaguń » pn gru 05, 2005 19:22

Szarpnąć tapicerkę na dole nie na górze .Od dołu muszą puścić plastikowe zatrzaski a w okolicy szyby poprostu podnosisz do góry i tapicerka wychodzi jak masełko wraz z tą listewką która jest przy szybie.Od dołu do góry idziesz.



Awatar użytkownika
sylwester.k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr wrz 07, 2005 21:46
Lokalizacja: leżajsk
Kontakt:

Post autor: sylwester.k » pn gru 05, 2005 22:14

ja też mam ektrycznie sterowane lusterka. i działa to tak. przekrecasz guzik w górna pozycje i sterujesz lewe{prawe też sie ustawia} lusterko potem w dół i prawe{lewe nieruchome} a jak wsiada nowy kierowca to ustawia obydwa na raz w pozycji górnej a ja potem w ten sam sposób do swojej pozycji. a działa to tak we wszystkich autach grupy vw.
no i mam taką wystającą gałke



stiw
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: wt paź 25, 2005 10:02
Lokalizacja: śląsk

Post autor: stiw » pn gru 05, 2005 22:22

Te od dołu puściły wszystkie trzymało tylko gdzieś przy szybie ale teraz sprubuję jak mi radził Regiłmc (dzięki za link :pub: )z opuszczoną szybą. Dzięki dlaFIGURELA :pub: .Teraz spadam do garażu :food:



Awatar użytkownika
paolo
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 507
Rejestracja: śr sie 25, 2004 23:20
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Kontakt:

Post autor: paolo » wt gru 06, 2005 00:37

musze badnac jutro te swoje lustra



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 295 gości