czy to przez pasek ??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

koloslask
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 95
Rejestracja: pt lut 15, 2008 18:28
Lokalizacja: slask

czy to przez pasek ??

Post autor: koloslask » pn gru 29, 2008 23:27

witam
znajomy kilka miesiecy temy zmieniał mi pasek (napedzający, chyba tak sie nazywa) dzisiaj okazało się, że pasek ten był żle naciągnięty, ledwo wróciłem do domu, z paska została nitka, ponieważ nie znam sie na tyle to pytam Was, dzisiaj jak jechałem to: wysiadły wszystkie wskaźniki (benzyna, temperatura) światła i nadmuch ogrzewania ledwo ledwo co chodziło, pasek wymieniac bede dopiero jutro, czy przez sałbo naciagnięty pasek tak wszystko przestało działać???



Awatar użytkownika
Maćkooo
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2032
Rejestracja: pn cze 25, 2007 11:39
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Post autor: Maćkooo » wt gru 30, 2008 00:40

koloslask pisze:czy przez sałbo naciagnięty pasek tak wszystko przestało działać???
Jesli to był pasek alternatora to napewno.


Pomagają Tobie , pomagaj innym - pisz jak rozwiązałeś swój problem.
Zawsze do przodu :D

http://pl.youtube.com/watch?v=eT0MHN827hs&feature=related

koloslask
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 95
Rejestracja: pt lut 15, 2008 18:28
Lokalizacja: slask

Post autor: koloslask » wt gru 30, 2008 00:51

tak, pasek ten napedza alternator, pompe wodna - jeżeli tak jak piszesz to całe szczescie ze to przez pasek :-)



bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » wt gru 30, 2008 05:48

koloslask pisze:(napedzający, chyba tak sie nazywa
klinowy się mówi zazwyczaj.
koloslask pisze:dzisiaj jak jechałem to: wysiadły wszystkie wskaźniki (benzyna, temperatura) światła i nadmuch ogrzewania ledwo ledwo co chodziło, pasek wymieniac bede dopiero jutro, czy przez sałbo naciagnięty pasek tak wszystko przestało działać???
Brak ładowania i objawy jak napisałeś. Dobrze by było gdybyś naładował akumulator prostownikiem bo możesz auta nie odpalić.



Awatar użytkownika
Beszczyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 313
Rejestracja: wt gru 23, 2008 12:30
Lokalizacja: NNM
Kontakt:

Re: czy to przez pasek ??

Post autor: Beszczyk » wt gru 30, 2008 16:12

koloslask pisze:witam
znajomy kilka miesiecy temy zmieniał mi pasek (napedzający, chyba tak sie nazywa) dzisiaj okazało się, że pasek ten był żle naciągnięty, ledwo wróciłem do domu, z paska została nitka, ponieważ nie znam sie na tyle to pytam Was, dzisiaj jak jechałem to: wysiadły wszystkie wskaźniki (benzyna, temperatura) światła i nadmuch ogrzewania ledwo ledwo co chodziło, pasek wymieniac bede dopiero jutro, czy przez sałbo naciagnięty pasek tak wszystko przestało działać???
IE KONIECZNIE SŁABO NACIĄGNIĘTY PRZYCZYNĄ MOŻE TEŻ BYĆ WYROBIONE KOŁO ALTERNATORA ZALECAM KUPIĆ SZERSZY PASEK W NAJGORSZYM WYPADKU KOŁO ALTERNATORA DO WYMAINY KOSZT OKOŁO 30 ZŁ



Awatar użytkownika
tursky
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 305
Rejestracja: czw wrz 13, 2007 09:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: tursky » wt gru 30, 2008 17:12

tez mialem takie objawy, wszyskie wskazniki spadaly, radio zaczelo sie wlaczac i wylaczac a na koncu zaczal nawet przerywac bo pompa nie dostawala pradu.
Przy zakldaniu nowego paska koniecznie sprawdz kolo pasowe altrnatora. Moze byc tak, ze zalozysz nowy pasek, dobrze go naciagniesz, nie bedzie piszczal, nie bedzie sie swiecic kontrolka a ladowanie edzie bardo slabe. Moglo sie to kolo czasami wytrzec.


Szukasz idealnej kobiety??...wez piwo i idz do garażu ;)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 437 gości