pobiera mi ciagle plyn chlodzacy golf3 POMOCY?????????????

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
GTI KR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 498
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 16:40
Lokalizacja: Nysa
Kontakt:

Post autor: GTI KR » sob gru 27, 2008 00:25

ostatnio mialem taki sam problem z wyciekiem z chlodnicy.. kupilem za 4 zl taki lepik ktory wsypuje sie do plynu chlodniczego.. dziala do dzis :grin: a kapalo niezle.. myslalem ze to pogorszy prace ukladu ze go >>zamuli.. nic takiego sie nie dzieje.. jesli tak jak ja nie masz na nowa chlodnice kup ten lepik.. powinienes dostac w kazdym motoryzacyjnym..
ja tego nie polecam. Tonie wyjdzie odrazu ale po jakims czasie, a zaczyna sie od slabego ogrzewania itp


BB (borówka, bandit ...)

basinio1809
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wt gru 16, 2008 18:21
Lokalizacja: skierniewice
Kontakt:

Post autor: basinio1809 » sob gru 27, 2008 16:41

auto bede sprzedawal we wrzesniu. wiec oplaca sie dokladac o niego??? czy zastosowac ten lepik i tak jezzic ja i tak mamlo jezdze 400km miesieczniew zadne trasy tyle co o szkoly i na dupy:)


bastek

Awatar użytkownika
jablonski89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: sob gru 27, 2008 14:30
Lokalizacja: Konstantynów łódzki
Kontakt:

Post autor: jablonski89 » sob gru 27, 2008 16:48

pewnie jakis wężyk albo nagrzewnica woda ucieka sprawdz czy nie ma jakis plam pod autem rano, a jak nie to wymmiana uszczelki pod glowica + planowanie
Ostatnio zmieniony sob gru 27, 2008 16:50 przez jablonski89, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
wolfzan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 906
Rejestracja: sob cze 23, 2007 08:43
Lokalizacja: Wrocław/Nisko
Kontakt:

Post autor: wolfzan » sob gru 27, 2008 17:05

basinio1809 pisze:mamlo jezdze 400km miesieczniew zadne trasy tyle co o szkoly i na dupy:)
To mogło się przyczynić do tego, bo jeździsz na krótkich trasach. Teraz pomyśl jak będziesz kupował nowe auto i sprzedający ma ten sam problem i nie zrobi tego, tylko wciśnie Ci uszkodzone auto, a potem będziesz musiał dokładać do niego kupę kasy i psioczył na niego, że wcisnął Ci bubla.....



Awatar użytkownika
zorro89
GTI
GTI
Posty: 695
Rejestracja: czw lis 30, 2006 20:31
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Post autor: zorro89 » sob gru 27, 2008 17:14

basinio1809, zmien jak najszybciej uszczelke i puki jezdzisz jeszcze sprawdzaj czesto olej czy juz nie jest biały

[ Dodano: 27 Gru 2008 16:15 ]
basinio1809, czy to takie straszne dokladanie? uszczelka 60zl a bedziesz mial spokój jak sprzedaszz:)


Był mk2 potem mk3 potem mk2 teraz mk4 :D

basinio1809
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wt gru 16, 2008 18:21
Lokalizacja: skierniewice
Kontakt:

Post autor: basinio1809 » sob gru 27, 2008 19:50

zawsze jak jezdze przyjade o domu sprawdzam ile jest plynu to ubylo po przejechaniu 25 km tak z 300ml prawie nic nie bylo w zbiorniczku na dnie widac bylo tylko. i kapie mi w samym rogu z chlodnicy widze ze plyn. zadnych innych plam nigdzie nie ma nic nie widac bo za kazdym razem sprawdzam tylko z tej chlodnicy kapie. brat ma golfa 1.8 w gazie 90km i tez mu sie tak robilo to maslo pod korkiem i pokrywom i wojo mechanik powiedzial ze tez od tego ze sie malo jezdzi tylo co do pracy codziennie tak jak ja robi km. i plynu mu nie pobiera tylko to maslo sie robi i uszczelka jest dobra tylko za malo jazdy wojo z tym nie kazal panikowac bo w tych golfach tak jest. wiec po stronie chlodnicy wina zostaje raczej......

[ Dodano: 30 Gru 2008 19:17 ]
panowie żadnej chłodnicy nie wymienialem zadnej uszczelki pod głowica bo była dobra płyn napewno sie do oleju nie dostawal. kupiłem lepik wlałem do chłodnicy auto pochodzilo 15 minut na obrotach 2tys. po tym przejechalem 300 km wrocilem do domu auto stalo caly dzien nastepny rano poszedlem sprawdzic i żadnego wycieku sucho wszedzie plynu jest tyle ile powinno byc i to *#cenzura#* maslo tez zniknelo:) wiec zadne takie straszne teorie i drogir naprawy zaraz wymysliliscie.. teraz golfik dostaje wycisk i chodzi jak żyleta:)


bastek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 263 gości