Kilka pytań odnośnie VW ...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Chomik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 284
Rejestracja: sob cze 25, 2005 17:37
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Kilka pytań odnośnie VW ...

Post autor: Chomik » sob gru 03, 2005 00:02

Witam od niedawna jestem posiadaczem VW T4 2,5 TDI 2001 r i mam kilka pytań..

1. dziś bawiłem się licznikiem (kasowanie inspekcji itp.) i niewiem jakim cudem ale wyzerowałem licznik :niewiem: i teraz mam 0 km przebiegu :panna: - jakim cudem tak się stało? (nie jest to licznik km dziennych)

2. Zamontowany w nim jest tahograf, jak go odłącze to nie działa też licznik. Czy można jakieś balelki zmostkować na kostce żeby licznik normalnie działał??

3. Na liczniku pali się pomarańczowa kontrolka wykrzyknik w trójkąciku - co to oznacza?? czy to coś poważnego

:pub:



Awatar użytkownika
Cizes
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: ndz lis 20, 2005 11:29
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: Cizes » sob gru 03, 2005 01:11

Na pierwsze i na drugie pytanie niestety nie mogę ci pomóc bo z t4 nie miałem do czynienia natomiast ta kontrolka to nic poważnego na pomarańczowo świeca sie takie komunikaty jak brak płynu spr. niedomkniete drzwi itp na czerwono świecą sie juz poważniejsze rzeczy takie jak problem z ABS lub SRS niski poziom płynu chłodniczego. Jak świeci sie ta kontrolka to na komputerze powinien sie zaświecić komunikat co jest nie tak. Swieci sie tam coś?? Pozdro.



djset

Post autor: djset » sob gru 03, 2005 01:14

Chomik pisze:1. dziś bawiłem się licznikiem (kasowanie inspekcji itp.) i niewiem jakim cudem ale wyzerowałem licznik i teraz mam 0 km przebiegu - jakim cudem tak się stało? (nie jest to licznik km dziennych)
o jaaaaaaaaa! :D wez moze sie skoncentruj i moze sobie przypomnisz jak to zorbiles :D fajnie by bylo znac taką sztuczke :) ;)



Chomik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 284
Rejestracja: sob cze 25, 2005 17:37
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Chomik » sob gru 03, 2005 13:21

Jak przejade pare kilometrów to może spróbuje jeszcze raz i napisze o co komon :D



djset

Post autor: djset » sob gru 03, 2005 14:45

no no... fajnie by bylo... hehe



Awatar użytkownika
Lukbro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 315
Rejestracja: pn maja 23, 2005 09:13
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Kilka pytań odnośnie VW ...

Post autor: Lukbro » sob gru 03, 2005 15:38

Chomik pisze:
1. dziś bawiłem się licznikiem (kasowanie inspekcji itp.) i niewiem jakim cudem ale wyzerowałem licznik :niewiem: i teraz mam 0 km przebiegu :panna: - jakim cudem tak się stało? (nie jest to licznik km dziennych)


to sie wydaje niemozliwe;)
pojezdzij troche i zobacz co sie dalej z tym dzieje bo sprawa wyglada normalnie jak dla reportera ;)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 369 gości