Węzyk od kolektora

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Pawello
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 14:03
Lokalizacja: Lubuskie

Post autor: Pawello » sob gru 27, 2008 11:40

no widzisz marekx2710 a ja mam ją zatkaną i niewiem czy to czymś szkodzi. Przyjechał tak z niemiec a ta druga pusta przyjechała razem z nim w bagażniku. Mam dylemat wymienić ją czy nie??



marekx2710
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: czw sie 03, 2006 20:41
Lokalizacja: roztocze
Kontakt:

Post autor: marekx2710 » sob gru 27, 2008 11:53

Moim skromnym zdaniem skoro ona jest to powinna być drożna bo po co inaczej by ją montowali i zaślepiali?, ale swojego czasu miałem problemy z obrotami i metodą prób i błędów doszedłem do tego iż jak ją zatkam to silnik lepiej pracuje ale męczyło mnie to że tak być nie powinno i założyłem ją tak jak fabryka



Pawello
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 14:03
Lokalizacja: Lubuskie

Post autor: Pawello » sob gru 27, 2008 16:08

No właśnie teraz wróciłem z garażu i założyłem tą drożną. Wcześniej miałem problemy z obrotami na biegu jałowym przy zimnym silniku na gazie. Teraz jak o niebo lepiej. Zobaczymy w późniejszym czasie jak autko będzie sie sprawowało. Wielkie dzięki dla wszystkich którzy pomogli mi rozwikłać ten problem. Macie ode mnie + (pomógł).



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » sob gru 27, 2008 20:13

Z tego wynika że albo ktoś kombinował na własną rękę lub była akcja serwisowa dla aut z silnikiem AKL



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 416 gości