Problem ze wspomaganiem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Marek41
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: ndz cze 03, 2007 21:35
Lokalizacja: opolszczyzna

Problem ze wspomaganiem

Post autor: Marek41 » sob gru 27, 2008 01:07

Cześć Przeczytałem wszystko co dałem radę ale ciągle nie wiem
Oddałem autko do mechanika i poprosiłem o wymianę między innymi paska od wspomagania ale okazało się że pompa ma już duże opory , zdecydowałem że wymieniam a że nie miałem dużo czasu miał zająć się tym mechanik nowa kosztowała 360 zeta nowy płyn odebrałem autko szczęśliwy no i przez 2 dni było ok ale wybrałem sie dzisiaj w dłuższą podróz i po 200 km coś buczy pod maską staje zaglądam pod maskę buczy zaglądam do zbiorniczka płynu wspomagania na wierzchu piana krące kierownicą jeszcze bardziej buczy dojechałem wróciłem szczęśliwie do domku no i nie wiem co o tym myśleć pompa nowa nowy płyn FEBI 6162 gwarancja na rok niedługo wybieram się w daleką podróż a tu kłopot nie zginął zupełnie nie wiem co o tym myśleć .



Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3831
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

Post autor: grandi » sob gru 27, 2008 04:27

Sprubuj naciągnąć pasek odpowietrzyć układ , jak to nie pomoże obstawiam że mechanik coś ... i łapie fałszywe powietrze bo jest piana w układzie


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Marek41
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: ndz cze 03, 2007 21:35
Lokalizacja: opolszczyzna

Post autor: Marek41 » sob gru 27, 2008 09:38

W poniedziałek rano wybieram się do mechanika tylko zastanawiam się czy nowa pompa może tak buczeć miała być nowa a tu takie buczenie no i z kąd ta piana nie było dużo ale była przy starej nie było czegoś takiego.
Chodzi mi po głowie czy nie oddać tej starej do regeneracji bo coś wydaje mi się że jest lepsza

[ Dodano: 29 Gru 2008 18:40 ]
No i byłem dzisiaj u mechanika warsztat zamknięty dopiero po nowym roku czynny wkurzyłem się trafiłem do innego co ma dobrą renomę okazało się że nowa pompa jak się rozgrzeje i popracuje trochę przepuszcza olej i grzechocze jak stary ciagnik do autka trafiła stara i jest ok . Tak sobie pomyślałem że ktoś naciągnął mnie na jakiś szajs
ciekawe czy odda kasę za pompę bo jest gwarancja podobno na rok.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 367 gości