Jakiego pilota do centralnego?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

pawelh
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: ndz sie 26, 2007 15:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Jakiego pilota do centralnego?

Post autor: pawelh » ndz gru 21, 2008 21:20

Mam fabrycznie montowany centralny zamek w kluczyku z domykaniem szyb, chciałbym zamontować sobie coś na pilota.Co byście polecili i czy skomplikowane jest podłączenie takiego zestawu?



alwarro
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 166
Rejestracja: ndz maja 14, 2006 21:17
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: alwarro » ndz gru 21, 2008 21:40

Dołączam się do tematu , tylko mój 98 rok :))



Awatar użytkownika
jarusss
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: śr lis 19, 2008 19:31
Lokalizacja: Wlkp.
Kontakt:

Post autor: jarusss » ndz gru 21, 2008 22:56

ja dokładni 2 grudnia kupiłem coś takiego http://www.allegro.pl/item497485079_ste ... klapa.html podłączyłem sobie sam i działa super :grin: tylko nie podłączyłem tylnej klapy i domykania szyb. Tylnej klapy nie będe podłączał bo bym musiał założyć siłowniki żeby sama się otwarła, a domykanie szyb podłączył bym sobie ale jeszcze nie wiem jak. A teraz musze kupić jeszcze jeden bo znajomemu musze założyć!



pawelh
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: ndz sie 26, 2007 15:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: pawelh » pn gru 29, 2008 21:20

jarusss pisze:ja dokładni 2 grudnia kupiłem coś takiego http://www.allegro.pl/item497485079_ste ... klapa.html podłączyłem sobie sam i działa super :grin: tylko nie podłączyłem tylnej klapy i domykania szyb. Tylnej klapy nie będe podłączał bo bym musiał założyć siłowniki żeby sama się otwarła, a domykanie szyb podłączył bym sobie ale jeszcze nie wiem jak. A teraz musze kupić jeszcze jeden bo znajomemu musze założyć!
Kupiłem taki sam ale instrukcja jest kiepska!Gdzie się montuje tą nową centralkę?
Może jakieś rady jak to robiłeś?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 329 gości