Opis bezpieczników do VW Golfa MK1

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

bm86
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 14:49
Lokalizacja: Małopolska- Krzeszowice
Kontakt:

Post autor: bm86 » czw gru 01, 2005 19:41

greg pisze:swiatła są bez przekaźników - lepiej obejrzyj włączniki przełącznik przy kierownicy
Dobra rada.
A co do przekaźników do świateł to ja mam zrobione i światła znacznie lepiej świecą. Bo w orginale nie robili na przekaźnikach. :food:



greg

Post autor: greg » czw gru 01, 2005 20:04

dokładnie nie robili ani w mk1 ani w mk2



pepito82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sob cze 04, 2005 14:32
Lokalizacja: Radzionków

światla dlugie już mam

Post autor: pepito82 » czw gru 01, 2005 23:35

Same sie naprawily nastepnego dnia dotknalem tylko tam gdzies kolo bezpiecznikow i wskoczylo. Wlacznik swiatel juz opanowalem, tak sie sklada ze mam 2 i oba juz wyczyscilem i w razie czego mam gotowy zapas. Moj golfik zanim go przejalem byl dosc zapuszczony i konsekwentnie przywracam mu dawna swietnosc. Na wiosne dam do zrobienia blacharke, mam juz reperaturke nadkola, ktore jest wygnite. Mysle ze z czasem wszystko bedzie super. I jeszcze jedno: silnik nie jest oryginalny, pochodzi z MK2, ma juz 5 biegow i dobrze pali w zimie, poprzedni wlasnie z tego powodu zakonczyl swoj zywot.



bm86
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 14:49
Lokalizacja: Małopolska- Krzeszowice
Kontakt:

Post autor: bm86 » pt gru 02, 2005 00:50

No to nic innego nie pozostaje jak życzyc powodzenia w pracach. Ja zawsze służe pomocą bo mk1 znam dosyć dobrze bo własnorecznie go rozebrałem co do śrubki a potem żlożyłem.
Czekamy jak sie poczwalisz efektami pracy a forum.
pozdr :jezor:



daniel l
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: sob maja 09, 2009 13:27
Lokalizacja: Gdynia,Kętrzyn

Post autor: daniel l » ndz mar 14, 2010 13:08

witam.mi grzeja sie bezpieczniki swiatel drogowych.pomocy.


dani

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 398 gości