czy jest w stacyjce mikrowłącznik lub mikrowyłącznik????

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

aarturj
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wt maja 13, 2008 19:17
Lokalizacja: Kobyłka

czy jest w stacyjce mikrowłącznik lub mikrowyłącznik????

Post autor: aarturj » czw gru 18, 2008 17:26

Ostatnio jechałem i przypadkiem zablokowałem przyciskiem drzwi. Jak dojechałem na miejsce to zgasiłem silnik wyjąłem kluczyk ze stacyjki i drzwi się odblokowały i zapaliły się światełka w środku później znów próbowałem i już tylko zapalają się światełka centralny się nie otwiera muszę nacisnąć przycisk na drzwiach dopier osię otwierają. Dzisiaj jak wyciągnełem kuczyk to centralny chciał otwożyć dzwi choć były otwarte.

i jak to jest z tym brzęczykie raz działa raz nie oczywiście przy włączonych światłach i otwartych drzwiach bez kluczyka w stacyjce wszystkie światła działają w środku jak się otworzy drzwi.
Co się mogło stać???



wielblad2
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 903
Rejestracja: czw sty 10, 2008 12:13
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Post autor: wielblad2 » czw gru 18, 2008 21:04

WYMIEń CAłą KOSTKE STACYJKI


pozdro dieselek. Golf zawsze i wszędzie.Golf był,jest i będzie.

hauer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 362
Rejestracja: śr mar 15, 2006 11:15
Lokalizacja: Polska

Post autor: hauer » czw gru 18, 2008 23:32

dioda w drzwiach albo mikrostyk (switch) w zamku poszedł w cholere. mikrostyki można przelutować (tzw "zimne luty" -coś nie zwiera zamek wariuje). dioda do wymiany.
związku ze stacyjką nie widzę żadnego.



greg

Post autor: greg » pt gru 19, 2008 16:58

pomieszałeś kilka problemów
Po 1 - jeśli zamkniesz podczas jazdy zamki przyciskiem lub ustawione masz do samozamykania powyżej 16km/h to wyjęcie kluczyka ze stacyjki spowoduje otwarcie zamków oraz zapalenie światełek wewnętrznych
Po 2 - jeśli ci się czasem nie zapala światło wewnętrzne to przyczyna w mikrostyku zamka, zimnych lutach zamka lub diodzie pomiędzy zamkiem a silniczkiem



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 315 gości