[MK4 elektronika] Problem z pompa paliwa.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

agrala
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4119
Rejestracja: czw lip 19, 2007 18:55
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Post autor: agrala » śr lis 19, 2008 22:13

dzieki za punkty
co do skrzyni to nie wiem
sprobuj wlozyc przekaznik od pompy od golfa 2 - byc moze bdzi chodzil ni patrzac na poduszki,wlacznik od drzwi i sygnal z rozrusznika
w twoim przekazniku jest jakis elektroniczny uklad wiec to moze byc jego wina a nie stykow w przekazniku
czy te przekazniki z allegro nie maja czasami 8 nozek?



nydmif
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czw lis 13, 2008 13:33
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: nydmif » wt lis 25, 2008 11:07

nmzc:)

szkoda:/

zaloze w tej sprawie oddzielny temat w takim razie moze ktos cos bedzie wiedzial.

wlasnie tego sie obawiam ze cos tam w srodku moze czasem nie dzialac i to dlatego...tym bardziej ze teraz jak przeczyscilem styki to w sumie jest ok raz tylko sie pojawil ten problem co w temacie, ale teraz zauwazylem ze nie zawsze odpali od razu, tzn. jak przekrece kluczyk i nie zapale od zaraz auta to potem juz sie nie da musze przekrecic spowrotem i odpalic zaraz jak zgasna pierwsze kontrolki. Moze poczesci jest to tez wina zimy bo jak jest zagrzany to w sumie nie ma problemu:)

co do samego przekaznika to wersje z C maja na 100 % 7 pinow, a ta moja 8...
jak znajde jakis tani na allegro i w dobrym stanie to zaryzykuje i kupie ten 7pinowy, moze pomoze.



Awatar użytkownika
szkiełko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr gru 17, 2008 20:12
Lokalizacja: Tychy

Post autor: szkiełko » śr gru 17, 2008 20:19

Panowie od niedawna mam ten sam problem, ponieważ pracuje na warsztacie (dorywkowo) razem z mechanikami stwierdziliśmy że jest to przekaźnik od pompy paliwa 409, niestety mój problem polega natym że jest on tylko w orginale i kosztuje 165 zł. , mój przekaźnik ma numer 1J0906383 i jest 8 nóżkowy. Jutro go odbieram i napisze czy jest już wszystko ok.



nydmif
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czw lis 13, 2008 13:33
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: nydmif » czw gru 18, 2008 13:24

czekam z niecierpliwieniem na odp w tej sprawie:)
bo tez zauwazylem ze nie ma zamiennikow tylko orginaly w podobnej cenie;/



Awatar użytkownika
szkiełko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr gru 17, 2008 20:12
Lokalizacja: Tychy

Post autor: szkiełko » pt gru 19, 2008 21:28

awięc moja odpowiec brzmi tak, dostałem 7 pinowy przekaźnik a nie tak jak chciałem 8, ale po założeniu okazało się że problem ustąpił, a w serwisie powiedzieli mi że moge je zamienic. Pozostał mi problem z odpalaniem, niezawsze chce odpalic, ale chyba i ten problem mam już załatwiony (prawdopodobnie zepsuty przekaźnik spowodował rozładowanie akumulatora). Wczoraj podpiołem go pod prostownik i dzisiaj od kopa pali.

Mam jedno pytanko , zacinają mi się kierunki (tzw. świecą non stop od czasu do czasu) niewiecie od czego to może byc



nydmif
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czw lis 13, 2008 13:33
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: nydmif » sob gru 20, 2008 14:10

no to fajnie ze problem ustapil i ze 7pinowy pasuje:D to teraz juz wiem ze moge to kupic w ciemno:) tez tak uwazam ze cos z tym akumulatorem nie tak bo za pierwszym nie zawsze odpali ale wystarczy jeszcze raz kluczym przekrecic i juz smiga:) jak znajde gdzies taniej ten przekaznik to kupie napewno =)
dzieki za pomoc, ale co do kierunkowskazow to nie mam pojecia...



Awatar użytkownika
szkiełko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr gru 17, 2008 20:12
Lokalizacja: Tychy

Post autor: szkiełko » sob gru 20, 2008 23:47

http://www.moto.allegro.pl/item50476375 ... nalne.html
tutaj masz w miare tani :D
Napisz jak wymienisz czy też u Ciebie ustały problemy.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 249 gości