jakas dziwna substancja pod korkiem od oleju????????

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

basinio1809
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wt gru 16, 2008 18:21
Lokalizacja: skierniewice
Kontakt:

jakas dziwna substancja pod korkiem od oleju????????

Post autor: basinio1809 » wt gru 16, 2008 19:00

witam wszystkich fanow golfa. mam golfa3 1.4 benzyna gaz 1992 r 273000tys przejechane mam go od pazziernika . wymienilem olej i termostat. teraz musze kruciec jeszce wymienic bomi cieknie plyn chlodzacy bo jest tam ten plastik pekniety. Po wymianie oleju przejechalem 1100km. terz tak od tygodnia zauwazylem dziwna BIALA TROCHE GESTA SUBSTANCJE NA KORKU OD OLEJU DO SILNIKA. WYGLADA TO JAK KREM. nie mam jak wziolem latarka poswiecilem to widac ze jest na calej pokrywie ta substancja u gory i na dole w szczelinach jak olej sie wlewa. nie mam pojecia co to jeest co jest tego przyczyna.????? czy to zawory??? czy plyn chlodzacy sie ostaje do silnika i taka substancja sie pojawia. czy moge normalnie jezdzic??? z autem sie nic nie dzieje jezdzi super ale czy mozna??? JAK KTOS MIAL TAKI PROBLEM I WIE Z KAD TO SIE MOGLO WZIASC PROSZE O OPOWIEDZI I Z GORY BARDZO DZIEKUJE ZA RADY...


bastek

Awatar użytkownika
zodiak
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2584
Rejestracja: pn sty 03, 2005 00:17
Lokalizacja: gdzieś w Polsce

Post autor: zodiak » wt gru 16, 2008 19:21

Było 1000000% razy ;)
Jeśli autem jeździsz na krótkich odcinkach i jest niedogrzane a w dodatku ma LPG to takie "masło" może się robić. Weź przegoń auto gdzieś w trasie i wtedy zobacz, jak masło zginie to nie ma się co martwić. Oczywiście potem znowu się zrobi (jak znowu będzie niedogrzany na krótkich odcinkach).


Zagazowany KR już sprzedany :( , teraz jeżdzi się ABFem :) Abf czyli Abfahrt
Nad ranem:
-żona :gdzie byłeś mordo?!!
-on : na Fylypynach.

Awatar użytkownika
wachelo
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 172
Rejestracja: sob cze 16, 2007 23:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: wachelo » wt gru 16, 2008 19:25

Jeśli nie pływają tłuste oka w zbiorniczku wyrównawczym, to tak, jak napisał zodiak
P.S. basinio1809 popraw pisownię.
Ostatnio zmieniony wt gru 16, 2008 19:28 przez wachelo, łącznie zmieniany 2 razy.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 275 gości