problem ze skrzynią ???

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
pori55555
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 160
Rejestracja: pn mar 05, 2007 20:07
Lokalizacja: GDAŃSK

problem ze skrzynią ???

Post autor: pori55555 » ndz gru 14, 2008 17:36

panowie juz kilka dni temu opisywałem moj problem
otóż bardzo ciężko wchodzi mi 1 ka jakby cos w połowie blokuje wrzucenie biegu i 2 ka tak jakby czasami wyskakuje
zmieniłem olej w skrzyni i planuje kupic zestaw naprawczy dzwigni zmiany biegów chociaz nie wiem czy to pomoze ???
macie jakies sugestie ???
czy może czeka mnie naprawa skrzyni ?? a jezeli tak to co jest do naprawy i jakie są ewentualne koszty ???
dzieki za odp :pub:

[ Dodano: 14 Gru 2008 18:12 ]
i jak panowie żadnych pomysłów :panna:



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz gru 14, 2008 19:33

Po prostu nikt nie może być pewien co się stało na odległość. Planujesz kupić zestaw naprawczy do lewarka. Ok. Ale najpierw obejrzyj gdzie są luzy, ktore elementy się wyrobiły. Podobny zestaw plastyków i tulei jest przy samej skrzyni, plus tzw wałek zwrotny ktróy występuje jako część osobna i również ma łatwo rozlatujący się plastykowy element w kształcie kulki.
Uszkodzenie może być też w samej skrzyni.
Nie jesteś pewien to po prostu jedź do kogoś kto się zna i pomoże


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
pori55555
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 160
Rejestracja: pn mar 05, 2007 20:07
Lokalizacja: GDAŃSK

Post autor: pori55555 » ndz gru 14, 2008 19:43

byłem u mechanika pokrecił jakaś śrubą od dołu bo mówił ze niby wajcha jest jakby nie na srodku i dalej to samo mówie mu o zestawie naprawczym i gada ze moze to cos pomoze ale nie wiadomo bo mowi ze tragicznych luzów ni ma :panna:



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz gru 14, 2008 19:54

No więc golf ma to do siebie że nawet przy dużych luzach w tym całym mechaniźmie zewnętrznym bieg nie powinien wyskakiwać pod warunkiem że już dobrze wskoczy. Toby sugerowało awarię skrzyni, ale mało danych wciąż. Musisz znaleźć kogoś bardziej kumatego.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
pori55555
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 160
Rejestracja: pn mar 05, 2007 20:07
Lokalizacja: GDAŃSK

Post autor: pori55555 » ndz gru 14, 2008 20:14

ok dzieki



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 492 gości