wymiana zlącza elastycznego

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Magnus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 185
Rejestracja: śr lis 19, 2008 21:00
Lokalizacja: SK
Kontakt:

wymiana zlącza elastycznego

Post autor: Magnus » czw gru 11, 2008 21:04

Witam. hmmm jak to napisac zebycie mnie zrozumieli... niby oryginalnie w golfach 4 powinny byc zlacza 50x50mm (5 cm dlugie i 50mm szerokie) a ja miałem przed zalozeniem tej co mam teraz 200x 50mm a teraz mam 230mmx 50mm czy przez to auto nie pracuje glosniej??? mam takie wrazenie,i to nawet wewnatrz kabiny. Inny minus to taki ze złacze jest bardziej opuszczone i podatniejsze na wgniecenia przy naszych autostradach.



Awatar użytkownika
edzio
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3937
Rejestracja: pt cze 27, 2008 01:00

Post autor: edzio » czw gru 11, 2008 21:10

długośc nie ma wpływu na głośniejszą pracę,raczej źle wspawane i napręża wydech (brak amortyzacji)lub nie szczelne.



Magnus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 185
Rejestracja: śr lis 19, 2008 21:00
Lokalizacja: SK
Kontakt:

Post autor: Magnus » czw gru 11, 2008 21:26

Dziwne dzieki zauwazylem gdy przy jedynce wciskam znacznie gaz (dzieje sie podobnie na 2)to przy poczatkowym stadium rozpedzania slysze dziwny zgrzyt tak jakby pod stopami. mam takie wrazenie jakby rura ocierala o polos,ale to raczej nie mozliwe!przy wymianie zlacza mialem rowniez wymianiane tuleje wieksze na wahaczach ale to chyba tez nie ma nic do rzeczy prawda?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 409 gości