witam!esp i stukanie!pomocy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Adamation
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn gru 08, 2008 19:56
Lokalizacja: Racibórz

witam!esp i stukanie!pomocy

Post autor: Adamation » pn gru 08, 2008 20:35

Witam!

Jestem nowy na forum!Ciesze sie ze zostalem uzytkownikiem vw i tego forum.Jednakze mam problemy z moim golfem 4.po podlaczeniu pod kompa wykazalo mi (zapalala mi sie podczas jazdy kontrolka esp) czujnik przyspieszenia poprzecznego (bocznego).na dodatek w silniku przy dodaniu gazu na wolnych obrotach klekocze lub stuka troche.silnik ma 160tys przejechane.prosze o odp :
1.czy czujnik jest drogi i gdzie go kupic?na allegro nie ma
2.czy to stukanie moze wynikac z rozrzadu?na wolnych chodzi ok ale przy 1500-2000 obrotow to slychac

dziekuje i przepraszam jesli powtorzylem temat ale to moj pierwszy post.staralem sie szukac o esp i nie znalazlem .pozdrawiam


"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

RAFI-R19
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 98
Rejestracja: pt cze 22, 2007 19:21
Lokalizacja: RADLIN

Post autor: RAFI-R19 » pn gru 08, 2008 21:02

jak masz 16v to stukanie to standart a czujnik na pewno znajdziesz na allegro tylko dzwon do gosci co sprzedaja kolumne kierownicy :pub: a o wymianie poszukaj w szukajce bo tam jest duzo o esp.



Awatar użytkownika
Adamation
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn gru 08, 2008 19:56
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Adamation » pn gru 08, 2008 21:12

no mam 16v i ty chyba tez?troche mnie to dziwi ze to standard.zastanawia mnie co jest przyczyna?nie bylbym zly gdyby to bylo cos z rozrzadu ale wscieklbym sie jakby sie okazalo ze to zawory ale w tak szybko?i na wolnych obrotach tez byloby slychac przeciez a nie slychac.a co do czujnika to na allegro bieda ale poszukam jak mowiles.

[ Dodano: 09 Gru 2008 17:30 ]
wiem juz troche wiecej na temat stukania na obrotach i czujnika.
stukanie moze byc wina hydropopychaczy a czujnika nigdzie nie moge dostac tylko w aso.jednak jakis koles z allegro ma takie cos tylko musi znac numer mojego .nie mam mozliwosci sprawdzenia bo auto mam u mechanika ale myslalem czy moze znacie jakas strone gdzie po wpisaniu vin wyskocza wszystkie dane modelu?moze tam dowiedzialbym sie jaki numer ma moj czujnik?


"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 350 gości