jakie tarcze

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
vwmaniak2005
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: śr lip 20, 2005 14:53
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

jakie tarcze

Post autor: vwmaniak2005 » wt lis 29, 2005 11:27

witam wszystkich mam maly problem niewiem jakie tarcze hamulcowe wybrac czy BREMBO MAX czy ATE POWER DISC sa to tarcze nacinane.Tarcze beda zakladane do golfa 2. CO SADZICIE NA TEMAT TYCH TARCZ ? uslyszalem tez w jednym tuningowym sklepie ze BREMBO sie pogorszyly jakosciowo niewiem czy to prawda ? czekam na wasze podpowiedzi i porady w tej sprawie. POZDRAWIAM



Awatar użytkownika
Wally80
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: ndz lis 27, 2005 16:36
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Wally80 » wt lis 29, 2005 11:38

vwmaniak2005 pisze:witam wszystkich mam maly problem niewiem jakie tarcze hamulcowe wybrac czy BREMBO MAX czy ATE POWER DISC sa to tarcze nacinane.Tarcze beda zakladane do golfa 2. CO SADZICIE NA TEMAT TYCH TARCZ ? uslyszalem tez w jednym tuningowym sklepie ze BREMBO sie pogorszyly jakosciowo niewiem czy to prawda ? czekam na wasze podpowiedzi i porady w tej sprawie. POZDRAWIAM
Mnie wręcz przeciwnie wszędzie polecali brembo jako tanie a dobre rozwiązanie, jeśli chodzi o ate to z nimi niemiałem wogóle styczności. Ale osobiście polecam dołożyć trochę grosza i kupić EBC Turbo Groove, mam je osobiście i jestem bardzo z nich zadowolony.

Pozatym niesugeruj się jednym sklepem tuningowym bo wiadomo że każdy będzie chciał sprzedać swoje takie na których mają największą marżę, pochodź jeszcze i najwyżej popytaj ;)

Pozdro


=>>>MTK #15<<<=

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 430 gości