Woda pod dywanikiem pasażera pomocy.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

KrzysiekosH

Post autor: KrzysiekosH » czw gru 04, 2008 15:17

witam
o folie jest cięszko , ja zrobilem tak, kupilem takie duże grube worki np na gruz rozcialem jeden bok i doł to wyjdzie x2 ja sie rozłozy i tasme dwustronna ( lub silikon) , wiadomo odłuscilem bok przykleilem tasme(nie załuj tasmy) wstępnie wymierzylem rozmiar foli powoli przyklejarz z gory na dól , a dól foli dalem do srodka ( nie wewn drzwi jak jest ori) wrazie czego bedzie splywac woda do dzrwi a potem przez te dziury w dzwiach wyplynie, Jak juz bedzie sie dobrze trzymac to sobie docinasz folie zeby nie wystawalo za tapicerke , ja wczesniej odrazu prawie na styk wyciąłem i mi ucielo bo ja mam podonoszenie szyb realizowane przez taki adapter ze silnik napędza mechanizm ręczny ma nakładke na korbke i dalem go przed folie i docisnelo troche folie do dzrwi i ucieklo.

Ostatnio u kogos na forum zauwazylem ze sa takie pianki wygłuszające http://www.allegro.pl/item496918782_vw_ ... dnich.html , i pomyslem ze moze bedą szczelne i przykleje silikonem mozliwe ze zda egzamin . pozdrawiam



Awatar użytkownika
pori55555
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 160
Rejestracja: pn mar 05, 2007 20:07
Lokalizacja: GDAŃSK

Post autor: pori55555 » czw gru 04, 2008 20:41

dzieki sas gti tak tez zrobie :)



Awatar użytkownika
GUPETTO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 272
Rejestracja: czw lut 10, 2005 20:41
Lokalizacja: LUBLIN CITY
Kontakt:

Post autor: GUPETTO » pt gru 05, 2008 16:53

Mozna sie podpiac pod temat?? :hmm:
Wczoraj popadało a dzis zauwazyłem mokry dywanik pasazera z tyłu miejsce przy prawych tylnych drzwiach,bez suszenia sie nie obejdzie.
Teraz pytanie,skad to poszło??
Jak by z przodu to predzej cos bym wiedział ale tył to juz sam niewiem.
Przerabiał to ktos juz moze??



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » pt gru 05, 2008 17:16

ja przerabiałem , tak samo nie mogłem sie połapać skąd , a okazało sie że miałem odklejona pianke pod tapicerką drzwi , na samym spodzie , i woda zamiast odpływac otworami w drzwiach , cedziła sie pod tapicerką , wylewała przez gumową uszczelke drzwi na dole , potem po plastikowym progu do środeczka , niewiele , ale zawsze , co sie naogłądałem , dopiero jak zobaczyłem biały ślad po wyschniętej wodzie to znalazłem



Awatar użytkownika
GUPETTO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 272
Rejestracja: czw lut 10, 2005 20:41
Lokalizacja: LUBLIN CITY
Kontakt:

Post autor: GUPETTO » pt gru 05, 2008 17:34

W Passacie B4 cos podobnego miałem, i to chyba bedzie to rozwiazanie bo innego niewidze.
Jutro otworze drzwi, z zewnatrz poleje woda na szybe i zobaczymy ktoredy poleci.
Dzieki za wskazowke, mam nadzieje ze to to :hmm:
Jak boczek w mk3 zdjąć?? :crazy: Tak pytam profilaktycznie.



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » pt gru 05, 2008 17:39

tylko ja jak lałem wodą to nic nie wyłaziło , a jak był deszczyk , zwłaszcza taki zacinający to sie pokazywała :bigok:



Awatar użytkownika
pori55555
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 160
Rejestracja: pn mar 05, 2007 20:07
Lokalizacja: GDAŃSK

Panowie koszmaru ciąg dalszy :(

Post autor: pori55555 » ndz gru 07, 2008 20:07

A więc zrobiłem pare rzeczy jak radzili koledzy: w miejsce gdzie jest uszczelka od filtra kabinowego nawaliłem kupe silikonu i na fest dokręciłem wiec powinno być ok
Folia w drzwiach pasażera przyklejona
Dzisiaj rano wchodze do auta i sprawdzam pod dywanikiem pasażera i suchutko dodam ze w nocy padało.
Pojezdziłem dzisiaj troche a pada prawie cały dzień i co :grrr: pod dywanikiem pasażera pływa woda :grrr: brak mi już sił :panna:
Panowie pomóżcie aha dodam ze w miejscu gdzie trzyma sie nogi to tam gdzie idzie z samego przodu pod kątem ta wykładzina jest sucho a na środku kałuża :grrr:



Awatar użytkownika
Krakulec
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 150
Rejestracja: wt lip 10, 2007 15:32
Lokalizacja: Legnica

Post autor: Krakulec » pn gru 08, 2008 05:10

jak szczury nie wygryzły dziur to obstawiam przez podszybie do filtra i pozniej leci z obudowy dmuchawy albo drzwi wiem ze tez byl taki przypadek ze nie bylo gabek włozonych pod mocowanie lusterek i tamtędy woda sie lała do drzi i wyciekala przez otwor glosnika


Krakulec

Awatar użytkownika
GUPETTO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 272
Rejestracja: czw lut 10, 2005 20:41
Lokalizacja: LUBLIN CITY
Kontakt:

Post autor: GUPETTO » pn gru 08, 2008 09:16

Rowniez nie doszedłem jak to u mnie jest, boczek jest ok, jeszcze zostaja otwory w podłodze.
Ja mam wode pod nogami pasazera prawy tył :grrr:



Awatar użytkownika
pori55555
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 160
Rejestracja: pn mar 05, 2007 20:07
Lokalizacja: GDAŃSK

Post autor: pori55555 » pn gru 15, 2008 06:03

panowie problem rozwiązany :grin: lało sie pod lusterkiem uszczelnione i teraz panuje susza :satan:



cyrulinski
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: pt lis 21, 2008 20:41
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: Woda pod dywanikiem pasażera pomocy.

Post autor: cyrulinski » pn gru 15, 2008 12:47

pori55555 pisze:Witam panowie jak w temacie jest mokra wykładzina pod dywanikiem pasażera dodam ze kanaliki od szybra sa drożne wiec nie moge znalezc skąd to leci. HELP. dz


ieki za pomoc :pub:

Sprawdż podszybie.Miałem tak samo cały samochód zalany,nazbierało sie tam pełno liści i innych syfów i zatkane były przepusty odprowadzające wode.Jak odkręcisz przykrycie od filtra kabinowego to będziesz widział,jak jest pełno wody to wszystko jasne.

[ Dodano: 15 Gru 2008 11:50 ]
pori55555 pisze:panowie problem rozwiązany :grin: lało sie pod lusterkiem
uszczelnione i teraz panuje susza :satan:
To sie spóźniłem



Awatar użytkownika
pori55555
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 160
Rejestracja: pn mar 05, 2007 20:07
Lokalizacja: GDAŃSK

Post autor: pori55555 » pn gru 15, 2008 21:07

ale punkcik poszedł za dobre chęci :bigok:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 280 gości