jak sprawdzić czy wskazania na liczniku są poprawne???

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

przemox
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: ndz lis 27, 2005 18:06
Lokalizacja: leszno

jak sprawdzić czy wskazania na liczniku są poprawne???

Post autor: przemox » pn lis 28, 2005 15:40

witam pytam ponieważ temp wody , pokazuje mi 100 stopni wskazówka tak sie trzyma jakby tak miało być a wyczytalem tez na tym forum że powinno byc 90, wydaje mi sie ze termostat działa poprawnie wentylatory tez sie włączają , chciałby wiedzieć czy można jakis sprawdzić czy dobrze wskazuje tym bardziej że cos zaczeło mi przeskakiwać i rzęzi w liczniku chyba to co sie tam kręci i jeszce czasami wsazówka spadnie na dół dopiero jak udezre w deche to wroci na miejsce, czy w tym przypadku wskazówka wodu moze żle pokazywc??? dzieki za pomoc



Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » pn lis 28, 2005 16:38

predkosciomierz i wskaznik tempetatury nie maja na siebie zadnego wplywu....takze jeden nie moze zakłocać pracy drugiego......
Jesli chodzi o predkosciomierz to jest to linka w pancerzu ktora sie kreci , takze prawdopodobnie jest źle nasadzona z tyłu na licznik i hałasuje,

A co do wsakzań temp to skad wiesz ze masz 100 ?? bo tam nie ma chyba naniesionych cyferek na skale.......
Ale [powien jak byc powinno :
wskazówka powinna przejsc przez polowe i zatrzymac sie tuz za, około 1 grubosc wskazowki za srodkowa kreską, tak jest dobrze....pozdro



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 265 gości