Problem z elektrycznymi szybami

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Andrzej4286
TYLKO VW
TYLKO VW
Posty: 662
Rejestracja: ndz paź 26, 2008 19:48
Lokalizacja: Grudza

Problem z elektrycznymi szybami

Post autor: Andrzej4286 » czw lis 27, 2008 00:23

Witam mam taki o to problem. kupilem ostatnio komplet elektrycznych szyb do 3d wziolem sie za montarz gdy zalorzylem strone kierowcy i glowna wiazke to podlaczylem zeby sprawdzic czy dziala i dzialala.na drugi dzien wziolem sie za montarz strony pasarzera gdy juz zalorzylem i sprawdzilem czy dziala chodzila super, wziolem poskrecalem cala tapicerke i zadowolony postawilem samochud pod domem i chcialem zamknac z pilota i po nacisnieciu zamkniecia szyby sie opuscily do polowy i zamknely troche zdziwiony poszlem do domu. na drugi dzien wsiadam i w trase gdy chcialem otworzyc szybe to sie okazalo ze zadna sie nie otwiera i nie wiem czemu gdy juz bylem w domu sprawdzilem bezpiecznik i jest dobry a szyby dalej nie dzialaja dzisiaj wziolem rozkrecilem strone kierowcy wziolem miernik i sprawdzalem czy jest napiecie na kablach i bylo. wyjolem caly silniczek i rozkrecilem i sprawdzalem na wtykach czy dochodzi prad i byl a silniczek ani drgnie chyba elektronika bo jak na krutko do silniczka podlaczylem to sie ruszyl i nie wiem czemu druga strona nie dziala :zalamany: juz sam nie wiem co zrobic moze ktos mi podpowie co sprawdzic lub co zrobic za wszystka pomoc bede wdzieczny pozdrawiam andrzej


Moje BYŁE Wozidło viewtopic.php?f=89&t=420620" onclick="window.open(this.href);return false;

Nowy Nabytek Golf 6 Black Pearl viewtopic.php?f=94&t=600316" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mavrick » czw lis 27, 2008 00:58

A podlaczyles kabelek z zielona wtyczka?? (szaro czarny) odpowiedzialny za napiecie po przekreceniu kluczyka?. Odlacz szyby na kilka minut od skrzynki bezpiecznikow (bo czasem lubia sie przekazniki zawieszac). Procz tego sprawdz czy masz napewno dobrze powpinane wszystkie wtyczki. Bo moze ktoras nie wpiales do konca i nie kontaktuje. Wiazki drzwiowe wymieniales czy przekladales piny?. (u mnie szyby sie same otwieraly gdy akumulator zdechl i probowalem odpalic auto.-dziwna sprawa ale tak sie dzialo;) po naladowaniu juz nie, i jeszcze raz jak zrobilem zwarcie:P)
Ostatnio zmieniony pn gru 01, 2008 21:54 przez Mavrick, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Andrzej4286
TYLKO VW
TYLKO VW
Posty: 662
Rejestracja: ndz paź 26, 2008 19:48
Lokalizacja: Grudza

Post autor: Andrzej4286 » czw lis 27, 2008 23:47

Mavrick dzieki za pomoc dal bym ci punkta ale nie wiem jak to zrobic byl winny kabel z zielona wtyczka jakos mi on umknol sprawdzilem dzisiaj i mialem go nie podpietego jak podlaczylem to szyby zaczely dzialac :grin: dzieki za pomoc

[ Dodano: 27 Lis 2008 22:56 ]
Mavrick juz znalazlem punkt polecial na twoje konto pozdrawiam


Moje BYŁE Wozidło viewtopic.php?f=89&t=420620" onclick="window.open(this.href);return false;

Nowy Nabytek Golf 6 Black Pearl viewtopic.php?f=94&t=600316" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mavrick » pn gru 01, 2008 21:54

Dzieki:)...Ja tez mialem podobny problem...gdy probowalem na krotko podac zasilanie zeby podniesc prowadnice podczas montazu. Zielona wtyczka to priorytet:) hahaha;)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 336 gości