Wymienilem zawieche

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Krembul
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 302
Rejestracja: pn maja 30, 2005 00:41
Lokalizacja: Radom/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Krembul » sob lis 26, 2005 02:05

Ja zawieszenie zmieniałem sam. Za kompletne praktycznie nowe zawieszenie do mk3 zapłaciłem 150euro w Niemczech. 4h roboty i po wymianie. Ustawienie zawieszenia na diagnostyce kosztowało mnie 50zł.


Sprzedam REFLEKTORY "golf IV look" do mk3 stan idealny+3 komplety żarówek xenon oraz SPORTOWY FILTR POWIETRZA K&N do mk3+olejki regenerujące(200PLN)

Awatar użytkownika
Cizes
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: ndz lis 20, 2005 11:29
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: Cizes » sob lis 26, 2005 06:08

Ja niedawno wymieniłem zawiecho na eibach/koni ustawiłem zbierzność i jutro jade na pochylenia bo "ściaga" autko w lewo nie duzo ale denerwuje :-) "koniki" maja rozwiercone otwory mocowania do zwrotnicy wiec regulacja jest duża. W oryginalnym zawieszeniu wydaje mi sie ze niema ustawienia pochyleń przynajmniej w mk3 po 9/94 a ten mały luz jest w granicach tolerancji. Niewiem jak jest w mk2 wiec tutaj nie dużo moge powiedzieć.w mk1 miałem regulacje pochyleń :-) Pozdro



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » sob lis 26, 2005 11:29

w mkII jest regulacja kątow.... przeciez wszyscy pisza wyzej ze jesy i ma ustawic...


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » sob lis 26, 2005 20:55

zwykłe ustawienie 50 na kompach laserowo 72 oczywiście mówie o komplecie zbierzność + geometria.


TUTENHAMON

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 390 gości