obroty biegu jałowego, spadki obrotow

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

kali86
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: ndz lis 23, 2008 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

obroty biegu jałowego, spadki obrotow

Post autor: kali86 » pn lis 24, 2008 21:48

witam
Mam problem silnik nie pracuje rowno na biegu jalowym na benzynie Na gazie jest lepiej gdyz obroty podnosze i jest rowniejsza praca. Podczas jazdy gdy nacisne na sprzeglo obroty silnika spadaja ponizej normy i po chwili podnosza sie do ok 8 tys czasem silnik zgasnie choc rzadko. Te objawy sa na benzynie i na gazie. obroty opadaja nie rownomiernie, na gazie jest to widoczne. Wymienilem swiece, przewody, kopułke, palec, cewke kilka miesiecy wczesniej czujnik Halla. Zastanawiam sie nad silnikiem krokowym poniewaz po wyciagnieciu z niego wtyki na wlaczonym silniku nie ma reakcji silnik nadal pracuje. Prosze o pomoc!
Golf III 1.6 kat
PS prosze o kolejne pomysly jak moge rozwiazac ten problem...

Dziekuje z góry!



misle
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: sob sie 23, 2008 15:48
Lokalizacja: Okolice Myszkowa
Kontakt:

Post autor: misle » pn lis 24, 2008 22:49

Sprawdź tego krokowca. u mnie bylo podobnie. "przedmuchali" podłączyli pod kompa i jest ok



Bond29
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: pt maja 23, 2008 20:35
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Post autor: Bond29 » pn lis 24, 2008 22:52

miałem podobny problem tylko że ja grzebałem przy zapłonie i potęcjometrze położenia przepustnicy i pomoło mi w tym odpięci akumlatora na jakieś 48 h i podłonczenie go poczym zapaliłem autko i czekałem aż włonczy i wyłonczy się wentylator trwało to dobrom chwile ale często ponoć pomaga gdyś możesz mieć błąd w komputerze i waryjuje ci silniczek krokory a po takim resecie wszystko ci się ustawia na nowo i wprowadza do komutera . Tylko postaraj się to zrobić na benzynie bo ja mam 1,6 benzyne i pomogło



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 322 gości