Akumulator BOSCH ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
aguamak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: czw lis 10, 2005 12:03
Lokalizacja: Lębork

Post autor: aguamak » czw lis 24, 2005 22:24

ja mam centre 50 Ah i dałem za niego 150 zł i 2 lata gwarancji dostałem,jak narazie jestem zadowolony! facet w sklepie mi polecił centre,kiedy chciałem boscha kupować,mówił ze bosch jest dobry na rok do 2 lat a centre moge miec nawet 5-6 lat bez wymiany :-)



elektro
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: czw sie 04, 2005 19:59
Lokalizacja: GORLICE

Post autor: elektro » czw lis 24, 2005 22:26

Ja kupiłem białego Boscha do maluszka po 1.5 roku jedna cela padła miałem nadzieje że jak kupie droższy to wytczyma dłużej a tu rozczarowanie .Po oglądnięciu aku okazało sie że produkują go czesi.



maryjan112
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 204
Rejestracja: śr kwie 20, 2005 08:40
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: maryjan112 » pt lis 25, 2005 00:01

Swoją III GT śmigam już ponad rok, kupiłem ją od Helmuta. Mam zamontowanego srebrnego Boscha, rok produkcji 1999 (nie wiem tylko kiedy go on zamontowal ale myśle że najpóźniej w 2000 roku). Jak dotąd nie mam z nim najmniejszego problemu mimo że ostatnio 2 razy zostawiłem autko na światłach na jakieś 2 do 3 godzin. Oby tak dalej



Awatar użytkownika
FosGate
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 269
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 04:53
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: FosGate » pt lis 25, 2005 00:15

Ja z fachu ( auto-elektryk) polecam akumulatory firmy MOLL(http://www.moll-batterien.pl/) sa to akumulatory ktorze sa miedzy innym montowane seryjnie do Porsche, VW, Audi, Mercedes, BMW .... a skutecznosc ich potwierdzają corocznie najważniejsze zachodnie testy motoryzacyjne (ADAC, magazyn TEST, AutoMotorSport) Naprawde polecam te akumulatory zakladam je od roku i niemilaem zadnego zwrotu jeszcze a sprzedalem ich ok 100 szt:)


_______________________________
www.stylepoznan.com

Awatar użytkownika
Atomic10
Forum Master
Forum Master
Posty: 1639
Rejestracja: wt sie 02, 2005 20:05
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Atomic10 » sob lis 26, 2005 17:25

Ja rok temu ogladałem na RTL-u w jakins magazynie motoryzacyjnym porównianie akumulatorów oraz ich test. Byłu to barterie dostepne na rynku niemieckim. Testowano alumulatroy bosch wszystkie modele jakies No Name i oryginalny akumulator VW. i co sie okazało najlepszy okazał sie VW taki biełay z niebieskimi oznaczeniami VW na obudowie pokonał wszystkie Bosch-e.


[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=fc27abf292da2d6e][img]http://images27.fotosik.pl/126/fc27abf292da2d6em.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
Pragos
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: sob lis 12, 2005 14:28
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pragos » sob lis 26, 2005 20:02

dla mnie bosch silver to jeden z najlepszych aku na rynku, a białe to zwykłe akumlatory, główna różnica: srebne mają wiecej czastek tlenku srebra /jakies 2 razy/
pozdrawiam


Driver wanted!!!

Awatar użytkownika
Kris99
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 80
Rejestracja: śr wrz 28, 2005 14:17
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Kris99 » śr lis 30, 2005 10:38

Bosch w moim golfie IV 1.4 z 2001 r sie nie sprawdził. W tym sensie że założyli I-szy akumulator Bosch Silver w nowym aucie - padł po 2 latach potem znowu serwis VW założył kolejnego Silvera i tak samo padł po 2 latach. Kiedyś w poprzednim aucie miałem aku CEBTRE PLUS i sprawowała sie bez zarzutu przez 7 lat. Wiec teraz jak padł mi w tym roku juz drugi akumulator w 4 letnim aucie - dałem sobie spokój z Boschem i kupiłem CENTRE FUTURA - z 2 letnia gwarancja !!!!!

Dla mnie BOsch to porażka !!!!!!!


Mój Golf IV 1.4 16V - 2001r

Awatar użytkownika
Gwiazdor
_
_
Posty: 3415
Rejestracja: sob gru 11, 2004 19:55
Lokalizacja: TK/WW
Kontakt:

Post autor: Gwiazdor » śr lis 30, 2005 10:42

Akumulatorów i świec BOSHA się nie kupuje bo są lipne. I

Chyba że ma się starą M3 gdzie nic innego prócz świec BOSHA nie podejdzie.


Obrazek

Awatar użytkownika
Dragon
Forum Master
Forum Master
Posty: 1001
Rejestracja: ndz kwie 17, 2005 21:33
Lokalizacja: Jordanów Śląski k. Wrocławia
Kontakt:

Post autor: Dragon » śr lis 30, 2005 20:29

Chyba nie czytacie co napisałem wyżej. Nie generalizujcie bo najlepszy akumulator niedbany odwdzięczy się tym samym. Napisałem ile służy mi (teraz mojej żonie) bosh silver, a na świecach bosh czteroelektrodowych owe auto przejechało 50 tys. km i dalej śmigają. Miałem kiedyś świece NGK i wy... je po 5 tys. co wcale o nich źle nie świadczy, po prostu nie były dobrane pod dany silnik.


Wyślij głupka po flaszkę, to przyniesie jedną...
Wyślij kobietę po piwo to też przyniesie jedno...
Piąty bieg wrzucony...............................................

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 338 gości