SWAP ? :]

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
silent_rob
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 852
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 00:43
Lokalizacja: Gryfino
Kontakt:

SWAP ? :]

Post autor: silent_rob » czw lis 24, 2005 14:30

mam okazje kupic kompletny silnik ABF , rocznik 94 na swapa , tyle ze brakuje do niego chlodnicy , przeplywomierza razem z obudowa filtra powietrza i alternatora . Mialby ktos cos takiego na zbyciu albo ewentualnie wie co by podeszlo zamiast serii ?? :] :food: piszczcie piszcie bo w sobote zapada decyzja czy go biore czy nie :]


Obrazek

Awatar użytkownika
2RaZ
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 588
Rejestracja: czw lis 24, 2005 09:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: 2RaZ » czw lis 24, 2005 14:54

niestety ja nie mam czesci, które mogłyby Ci się przydać, ale też bede wykonywal SWAP :) Nie wiem tylko co trzeba przerobić oprócz rzeczy oczywistych aby zainstalować G60 do MK2 1,3, a w warsztatach które odwiedziłem powiedziano mi że jest to niemożliwe - kupa prawda, wszystko jest możliwe tylko trza mieć hajsik...
Pozdro! :-P


moje fotki: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1716783#1716783
moja stara MK2
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=104331
George is my friend!

Awatar użytkownika
silent_rob
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 852
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 00:43
Lokalizacja: Gryfino
Kontakt:

Post autor: silent_rob » czw lis 24, 2005 15:01

2RaZ pisze:niestety ja nie mam czesci, które mogłyby Ci się przydać, ale też bede wykonywal SWAP :) Nie wiem tylko co trzeba przerobić oprócz rzeczy oczywistych aby zainstalować G60 do MK2 1,3, a w warsztatach które odwiedziłem powiedziano mi że jest to niemożliwe - kupa prawda, wszystko jest możliwe tylko trza mieć hajsik...
Pozdro! :-P
bzdury gadaja :] przeciez MkII tez mialy g60 , a produkja masowa ulatwia swap :D


Obrazek

Awatar użytkownika
NEMESIS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 401
Rejestracja: sob mar 19, 2005 17:48
Lokalizacja: TRICITY
Kontakt:

Post autor: NEMESIS » czw lis 24, 2005 21:46

kupa prawda, wszystko jest możliwe tylko trza mieć hajsik...


,,,tys prowda !!!!!!!!!!! :okej: :okej:



Awatar użytkownika
1 6 D
_
_
Posty: 1950
Rejestracja: śr sie 18, 2004 09:57
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: 1 6 D » pt lis 25, 2005 09:59

Z ETKI patrząc to przednia belka silnika z poduszką od tego Passata będzie pasować bez spawania. Z tylną podporą będzie więcej problemów, ale może od Seata Toledo uda się spasować.



Awatar użytkownika
Andrzej32
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 211
Rejestracja: sob paź 02, 2004 12:08
Lokalizacja: Mannschaft-Krosno
Kontakt:

Post autor: Andrzej32 » pt lis 25, 2005 10:11

Kolego ABF niema przeplywomierza wcale.Chlodnice musisz zapakowac jakas najwieksza oczywiscie.Ja tak zrobilem.Jezeli chodzi o obudowe filtra to mozesz zalozyc stozek i dorobic tylko kawalek rury z wyjsciem na czujnik zasysanego powietrza.Kupuj silnik a pozniej sie bedziesz zastanawial nad bzdurami :okej:



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Post autor: Borys » pt lis 25, 2005 11:21

1 6 D pisze:Z ETKI patrząc to przednia belka silnika z poduszką od tego Passata będzie pasować bez spawania. Z tylną podporą będzie więcej problemów, ale może od Seata Toledo uda się spasować.
to jak zapniesz belke pod silnik od passata to powiedz :grin: , jest za duza tak samo jak z MKIII

przy swapowaniu 2.0 16V do MKII 1.3 wystarczy zapiac belke ze zwykłego MKII nawet 1.6, od tego tez motoru wystarczy zapodac tylna łape silnika i przednią i to wszystko,

po co wydziwiac i komedie jakies tworzyc


www.vrservice.pl

Awatar użytkownika
1 6 D
_
_
Posty: 1950
Rejestracja: śr sie 18, 2004 09:57
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: 1 6 D » pt lis 25, 2005 17:26

http://img34.imageshack.us/img34/6556/15av1.jpg
http://img270.imageshack.us/img270/5886/29bc.jpg
Na jednym print screenie widać belkę o numerze 2, ona ma numer 191... Skoro tak jest to oznacza, że ta od ABF-a pasuje w mocowania z mk2.



Awatar użytkownika
silent_rob
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 852
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 00:43
Lokalizacja: Gryfino
Kontakt:

Post autor: silent_rob » pt lis 25, 2005 18:48

Andrzej32 pisze:Kolego ABF niema przeplywomierza wcale.Chlodnice musisz zapakowac jakas najwieksza oczywiscie.Ja tak zrobilem.Jezeli chodzi o obudowe filtra to mozesz zalozyc stozek i dorobic tylko kawalek rury z wyjsciem na czujnik zasysanego powietrza.Kupuj silnik a pozniej sie bedziesz zastanawial nad bzdurami :okej:

o braku przeplywomierza juz wiem :] a co do belek to nowe info sie przyda :D dzieki ludzie :D :food: :D :D:D:D

a belka w 1.3 od 1.6 nie rozni sie tylko tym ze poduszka jest gumowo olejowa a nie gumowo metalowa ?


Obrazek

Awatar użytkownika
silent_rob
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 852
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 00:43
Lokalizacja: Gryfino
Kontakt:

Post autor: silent_rob » pn lis 28, 2005 08:19

Andrzej32 pisze:Kolego ABF niema przeplywomierza wcale.Chlodnice musisz zapakowac jakas najwieksza oczywiscie.Ja tak zrobilem.Jezeli chodzi o obudowe filtra to mozesz zalozyc stozek i dorobic tylko kawalek rury z wyjsciem na czujnik zasysanego powietrza.Kupuj silnik a pozniej sie bedziesz zastanawial nad bzdurami :okej:


no dobra silnik jest :D a teraz spojrzcie na to i http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... hlight=abf i HELP :]


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 317 gości